Yelo Bank yüksək faizli depozit təklif edir
Yelo Bank-da əmanəthesabı açmaqla vəsaitini etibarlı şəkildə qoruya və yüksək faiz dərəcələri iləgəlirini artıra bilərsən.
azxeber.com xəbər verir ki, Bankın Yelo Sabit məhsulu ilə AZN valyutasındaaçılan əmanətlərə maks. 12% gəlir təklif olunur. Minimum 100 AZN olmaqla istənilən məbləğli vəsaiti 6 aydan 24 ayadək olmaqla Banka əmanət etməkmümkündür. Gəlir faizləri aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Aylıqseçimi etmiş müştərilər gəlirlərini Bankdan hədiyyə edilən Yelo Light kartı iləəldə edəcəklər. Əmanətin müddətinin uzadılması avtomatikdir. Qeyd edək ki, YeloBank-da yerləşdirilmiş əmanətlər Əmanətlərin Sığortalması Fondunun qaydalarınauyğun olaraq sığortalanır.
Əmanət yerləşdirmək üçün istənilən Yelo Bank xidmətmərkəzinə yaxınlaşa və yaxud Yelo App vasitəsilə onlayn əmanət hesabı açabilərsən. Yelo App-də əmanət hesabı açmaq üçün heç bir fiziki sənəd tələbedilmir, sənədlər SIMA vasitəsilə imzalanır, beləliklə bütün proses tam onlaynqaydada baş verir. Əmanət məbləğini həm Yelo Bank-dan olan kart və ya carihesabların, həm də tətbiqə əlavə edilmiş digər bank kartların vasirtəsiləköçürə bilərsən.
Əmanətin Yelo Bank-da etibarlı qorunmaqla yanaşı,həm də qarşıdakı illərdə maliyyə təminatçın olacaq. Daha ətraflı məlumat üçün:
Bank xidmətləri () haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin vəyaFacebook,Instagram,Whatsappvəyelo.azhesablarımızı ziyarət edin.