Yeni ilə yüksək gəlirlə: Kapital Bank depozit faizlərini 11%-ə qaldırdı
Yeni ilə yüksək gəlirlə: Kapital Bank depozit faizlərini 11%-ə qaldırdıÖlkənin birinci bankıKapital Bank nağd pulunu sərfəli və güvənilir sərmayəyə çevirmək istəyənlər üçün Yeniil öncəsi xüsusi kampaniya həyata keçirir.
azxeber.com xəbər verir ki, 15 yanvar 2025-ciildədək Kapital Bank-da manat valyutasında depozit yerləşdirən hər kəs 6 aylıq müddətə illik 11%-dək gəlir əldə edəcək.
Bunun üçün ən yaxın KaptalBank filialına yaxınlaşmaq və ya Birbank mobil tətbiqində Rəqəmsal depozit yerləşdirməkkifayətdir. .Faizlər aylıq vəya müddətin sonunda təqdim edilir.Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.
Rəqəmsal depozitdə isə manatvalyutası üzrə 1, 3, 6, 9, 12, 18, 24 və ya 36 ay müddətinə minimum 1manatolamqla istənilən məbləği depozit olaraq yerləşdirmək mümkündür. Depozit gəlirimüddətin sonunda təqdim edilir. Tamamilə onlayn həyata keçirilən Rəqəmsaldepozitdən istifadə etmək üçün Birbank mobil tətbiqində "Daha çox" bölməsindən"Depozitlər"i seçməli və "Yeni depozit" bölməsinə keçərək müraciət edib məlumatlarıtamamlamaq yetərlidir.
Ölkənin birincibankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filialşəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsulvə xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün —