Yüksək faizli depozit kampaniyasının vaxtı uzadıldı
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank 6 ayaillik 10% gəlir qazandıran depozit kampaniyasının vaxtını 30 aprel 2024-cüilədək uzatdı.
azxeber.com xəbər verir ki, ay sonunadək 6aylıqda 20000 AZN-dək Kapital depoziti yerləşdirən hər kəs illik 10% gəlir əldə edəcək.
Filiala müraciət edilərək yerləşdiriləndepozit üçün 500 AZN, Rəqəmsal depozitdə isə 1 AZN minimum məbləğ həddi müəyyənedilib. Əmanət məbləğini minimum 100 manat məbləğində artırmaq olar. Kapitaldepozitində faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdim edilir. Sığortalananməbləğin həcmi isə 100 000 manatdır. Ətraflı məlumat üçün:
Ölkənin birinci bankı olanKapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi,117 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul vəxidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçünsaytına,196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün —,Birbank kartı sifarişi üçün —.