Zinadan uşaq dünyaya gətirən qadınlar Allah qatında ən böyük günahı işlədirlər' - Deputat
Zinadan uşaq dünyaya gətirən qadınlar Allah qatında ən böyük günahı işlədirlər' - Deputat"Boşanma halları kişilərin də ucbatından olur. Hər şeyi qadınların üzərinə yıxmaq olmaz".
Millət vəkili həmçinin boşanmaların yaranmasında kişilərin də payının az olmadığını deyib: "Düşünürəm ki, boşanmaların 70%-nin təşəbbüskarı qadınlardır fikrinə gəlmənin əsas səbəblərindən biri televiziyalarda yayımlanan verilişlərdi. Həmin verilişlərə gələn qadınların iki-üç uşağını atıb efirə çıxmasındandı. Mənə  gəlir ki, qadınlara bu qədər şər atmaq olmaz. Qadın mənim anam, bacım, həyat yoldaşımdı. Boşanmaların baş verməsində kişilərin də payı az deyil. Kişi gedib narkomanlıq, oğurluq, dələduzluq edirsə, ən pisi isə başqa qadınla yaşayırsa bunu da bilən qadın haqlı olaraq onun yanından çıxıb getməyi, boşanmağı üstün tutacaq.