5 gün, 5 gecə 365 məhsulda tam 50% endirim olacaq
5 gün, 5 gecə 365 məhsulda tam 50% endirim olacaq"Tamstore" marketlər şəbəkəsi artıq bir yaşını qeyd edir.
Marketlər şəbəkəsi 1 yaşına özəl bütün mağazalarda 5-9 noyabr tarixi aralığında 5 gün 5 gecə 365 məhsulda tam 50 faiz endirim təklif edəcək. Bu endirimlərlə paralel ət, toyuq, süd məhsulları, meyvə və və tərəvəz, düyü, təmizlik vasitələri, kolbasa və sosislər, kərə yağı, şirniyyatlar, içkilər və əlavə minlərlə məhsulda müxtəlif endirimlər olacaq. Endirimlər barədə məlumatı şirkətin sosial şəbəkələrindən izləyə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, "Tamstore" marketlər şəbəkəsi 2023-cü ildə fəaliyyətə başlayıb. 2024-cü ildə Bakı və Azərbaycanın müxtəlif bölgələrində 60-a qədər filialın açılışını tamamlamağı palnlaşdırıb. Bundan başqa şirkət 2025-ci ilə daha 50 market açaraq, filial sayını 100-ə çatdıracaq. Hal-hazırda 3000 nəfər əməkdaşı olan şirkət, 2025-ci il üçün əlavə olaraq 4000 yeni iş yeri açmağı planlaşdırır.  / azxeber.com