Abşerondakı quldurluq hadisəsinin - Görüntüləri
Abşerondakı quldurluq hadisəsinin - GörüntüləriAbşeron rayonunda mağazaların birində quldurluq hadisəsi baş verib. Polisin keçirdiyi tədbirlərlə quldurluq əməlini törətməkdə şübhəli bilinən 18 yaşlı S.Həmidov müəyyən olunaraq saxlanılıb.
KONKRET.az  Xəzər TV-yə istinadən xəbər verir ki, zərərçəkən mağazaya gələn gəncin tək olmadığını bildirib:
"Mənim yanımda olan iki nəfər idi, maşında da iki oğlan bir qız var idi. Paltarları götürüb qaçmaq istəyəndə tutdum ki, pulumu ver. Daha sonra hay-küy salıb məni itələdi. Durduq yerə mənə yumruq atdı. Dedim götürdüyün paltarları soyun, apardıqlarını da gətir, sənə yaraşmır belə hərəkət. 345 manat dəyərində mal götürüb qaçdı".
Qeyd edək ki, faktla bağlı araşdırma aparılır.
Ətraflı süjeti təqdim edirik:
Hadisə     Baxılıb: 236   Tarix: 30 mart 2025
Fırıldaqçıların YENİ OYUNU: "Bank kartını icarəyə ver, 5000 manat qazan"
"Bank kartını icarəyə ver, 500 manat qazan" kimi elanlar artıq sosial şəbəkələrdə tez-tez qarşımıza çıxır. Məlum məsələdir ki, heç kim qarşılıqsız pul verməz. Burada bir sual ortaya çıxır. Bank kartını icarəyə götürə
BMV ilə qadını vurub qaçan sürücü saxlanıldı
Bakıda piyadanı öldürüb hadisə yerindən qaçan sürücü tutulub. xəbər verir ki, hadisə Xətai rayonu, Məhəmməd Hadi küçəsində qeydə alınıb. Şamxal Şirinov idarə etdiyi BMV markalı avtomobillə Bahar Əsgərovanı vuraraq hadis