AccessBank 2024-cü ilin 1-ci rübü üzrə maliyyə nəticələrini açıqlayıb
AccessBank 2024-cü ilin 1-ci rübü üzrə maliyyə nəticələrini açıqlayıb16.04.2023.  Sizin yerli Avropa bankınız – AccessBank, 2024-cü ilin 1-ci rübü üzrə maliyyə nəticələrini açıqlayır. Hesabat dövründə müştərilərə etibarlı maliyyə xidmətləri təklif etməklə AccessBank, bazarda mövqeyini möhkəmləndirməyi davam edir.
Faiz gəlirləri 24.5% artaraq, 53.1 milyon manata çatıb. Xalis faiz gəlirləri isə 38.9% artaraq 33.2 milyon manata qədər yüksəlib. Qeyri-faiz gəlirləri 4.1 milyon manat təşkil edir.  Xalis əməliyyat mənfəəti isə 1.9 dəfə artaraq, 16.2 milyon manata çatıb.
Bankın xidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün 151 Əlaqə Mərkəzinə zəng etmək, həmçinin www.accessbank.az saytına, və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə  (Facebook, Instagram, LinkedIn) müraciət edə bilərsiniz.
İqtisadiyyat     Baxılıb: 280   Tarix: 16 aprel 2024
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri gunun xeberleri son xeberler bu gun son xeberler bugun 2026 canli cebheden xeberler