AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanı
AccessBank-dan 12+0,25 faizlik depozit imkanıSizinyerli Avropa bankınız - AccessBank, müştərilərinəyüksək gəlir və əlavə bonuslar əldə etmək imkanı qazandıran yeni depozit təklifi təqdim edir.
azxeber.com xəbər verir ki, məqsədimizmüştərilərimizə əmanətlərin səmərəli idarə edilməsi üçün maliyyə həllərinin təqdim edilməsidir.
Yenitəklif ilə AccessBank-ın müddətli depozitinə pul yatıranlar 12%-dəkgəlirlə limitlənmir. 100 000 AZN-dən yuxarı əmanət yerləşdirənlər illik 12 %-dəkgəlir + 0,25 % bonus qazanmaq imkanı əldə edir. Qeyd edək ki, + 0,25 % bonusimkanı – müddəti 18-24 ay olan, faizləri müddətin sonunda götürmək şərti iləaçılan əmanətlər üzrə keçərlidir.
Müddətli əmanəthaqqında ətraflı məlumat:
AccessBank-dadepozit yerləşdirməyin üstünlükləri:
• Tamamilə beynəlxalq səhmdarlara malikbankın müştərisi olursunuz.
• Sərfəli depozit faizi əldə edirsiniz.
• Banka yerləşdirilən depozitlər ƏmanətlərinSığortalanması Fondu tərəfindən qorunur.
Siz də pulunuzu AccessBank-a yatırın, gəlirinizidaha da artırın!
*AccessBank QSC AzərbaycanRespublikası Mərkəzi Bankı tərəfindən 25 oktyabr 2002-ci il tarixli 245 saylılisenziya əsasında fəaliyyət göstərir. Bankın Baş ofisi Bakı şəhəri, Yasamalrayonu, Tbilisi prospekti 3 ünvanında yerləşir.