AccessBank "OK" kartı ilə alış-veriş et, 25 AZN keşbek qazan
AccessBank Sizin yerli Avropa bankınız AccessBank, ölkəmizdə nağdsız ödənişlərin genişləndirilməsivə müştərilərin loyallığının artırılması məqsədi ilə yeni kampaniyaya startverir.
azxeber.com xəbər verir ki, kampaniya çərçivəsində 1 may2024-cü il tarixindən 31 iyul 2024-cü il tarixinədək yeni "OK" kredit kartı sahibləri ilk 5 alış-veriş üzrə minimum 50 AZN-lik tranzaksiyaya görə 25 AZN-dək keşbek qazanmaq imkanı əldə edəcəklər.
"OK" kredit kartını sifariş verməküçün linkə keçid edin:
"OK" kredit kartının sahibləri minimal əməkhaqqı ilə faizsiz kredit kartının əldə edilməsi, 30 günədək güzəşt müddəti, keşbek– partnyor şəbəkəsi üzrə 30% - dək, seçilmiş partnyor kateqoriyası üzrə isə 7%- dək keşbek əldə etmə imkanı, Bakı şəhəri və Abşeron üzrə əlavə ödəniş olmadanünvana çatdırılma və sair üstünlüklərdən yararlana bilər.
Yeni keşbek kampaniyası müştərilərimizinhər alış-verişini daha zövqlü və sərfəli etmək məqsədi ilə həyata keçirilir.
AccessBankAzərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və ortabizneslərəxidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropaİnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat vəqurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 20-u bölgələrdə olmaqla, 34 filialı fəaliyyətgöstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyədavam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: .