Azər Türk Bank "SIBOS 2022" beynəlxalq konfransda iştirak edir
Azər Türk Bank Dövlət bankı Azər Türk Bank bu il Amsterdamşəhərində keçirilən "SIBOS 2022" Maliyyə Sənayesi sərgi-konfransında ənənəviolaraq yer alır.
azxeber.com xəbər verir ki, bu il tədbirin mövzusu "Dəyişən dünya üçün proqressivmaliyyə" oldu. Ümumilikdə konfransda 250-dən çox beynəlxalq spiker rəqəmsalmühitdən faydalanmaq və qeyri-sabit dövrlərdə uğur qazanmaq imkanları,davamlılığın təmin edilməsi, etika və maliyyə sahəsində dünyada aktualmövzuları müzakirə edir.
Dünya miqyaslı belə bir konfransda Azər Türk Bank daiştirak edib. Konfransda bankın nümayəndələri onlarla işgüzar görüşlər keçirirvə Azərbaycan bank sektorunda baş verən yeniliklər, islahatlar barəsindəməlumatlar verirlər.
1978-ci ildə bank əməliyyatları seminarı kimi başlayantədbir qlobal maliyyə ictimaiyyəti üçün qiymətli kağızlar, pul vəsaitlərininidarə edilməsi və ticarət sahələrində müzakirələr vəqarşılıqlıəməkdaşlıqların yaranmasıüçün əsas biznes forumaçevrildi.
Qeyd edək ki, Avropanın və Amerikanınaparıcı bankları ilə Azər Türk Bankın müxbir əlaqələri var.
Bankın məhsul vəxidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmikorporativ səhifələrindən, WhatsApp (055) 7770 945, yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.