Azər Türk Bankdan biznes üçün yenilik
Azər Türk Bankdan biznes üçün yenilikDövlətbankı Azər Türk Bank müştərilərinə xidmətin keyfiyyətini daha da yüksəltmək məqsədiləhüquqi şəxs və fərdi sahibkarların bank hesabı açmasıprosesini tam olaraq sadələşdirib.
azxeber.com xəbər verir ki, artıqbiznes nümayəndələri Bankın saytına daxil olub, heç bir kənar tətbiq və ya həllərdən istifadə etmədən, onlaynqaydada rahatlıqla hesab aça biləcəklər.Qeyd edək ki, hesabın açılması müqabilində heç bir ödəniş nəzərdətutulmamışdır.
AzərTürk Bankda hesab açmaqla hər bir sahibkar vəya şirkət əməkhaqqıvə biznes kartlarının sifarişi üçün müqavilə formalaşdırılması, müştərivə bank tərəfindən elektron şəkildə imzalanmasını asanlıqla həyata keçirəbilir. Bunun üçün müştərillərin "atbbusiness" internet bankçılıqxidmətinə qoşulması kifayətdir. Həmçinin bu xidmətə qoşulmaqla müştərilər güzəştlitariflərdən və bütün bank xidmətlərindən məsafəli şəkildə yararlanma imkanı əldəetmiş olurlar.
Azər Türk Bank, eyni zamanda, şəxsi biznesiniqurmaq məqsədi ilə bank hesabı açmaq üçün müraciət edən şəxslərə İlkin vergikonsultasiyası, Vergi bəyannaməsinin hazırlanması, mühasibat və konsaltinq xidmətlərinidə təklif edir.
Neçə vaxtdır ki, Bank yeni atbPOS tətbiqini də müştərilərininixtiyarına vermişdir. Bu tətbiq, ənənəvi POS terminalların imkanlarını özündəehtiva etməklə, ödənişlərin telefonla qəbuluna imkan yaradır.
Bankınməhsul və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmikorporativ səhifələrindən, WhatsApp (055) 3000 945, yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.