Azər Türk Bankın prosessinq mərkəsi beynəlxalq təhlükəsizlik standartlarına tam cavab verir
Azər Türk Bankın prosessinq mərkəsi beynəlxalq təhlükəsizlik standartlarına tam cavab verirDövlət bankı Azər TürkBankın prosessinq mərkəzində ödəniş kartları sahəsində tətbiq olunan"Payment Card Industry Data Security Standards" (PCI DSS) təhlükəsizlikstandartlarının tələblərinin yerinə yetirilməsi ilə əlaqədar beynəlxalq şirkəttərəfindən aparılan audit başa çatıb.
azxeber.com xəbər verir ki, yoxlamaların nəticəsinəgörə Azər Türk Bank ödəniş kartları sahəsində məlumatların təhlükəsizliyi PCIDSS 3.2.1 standartına tam uyğunluq sertifikatını əldə etmişdir
Bankın informasiya sistemindəkartlarla ödənişlərin həyata keçirilməsində təhlükəsizliyin tam təmin olunduğuvə sistemin beynəlxalq tələblərə cavab verdiyi təsdiq edilib.
Bankınməhsul və xidmətləri barədə ətraflı məlumatı saytından, bankın sosial şəbəkələrdəki rəsmi korporativ səhifələrindən,WhatsApp (055) 7770945, yaxud 945 nömrəli Çağrı Mərkəzindən əldəedə bilərsiniz.