Prezident İlham Əliyevin yeni Sərəncamı ilə pensiyalar indeksləşdirilərək 9,3 faiz artırılır. xəbər verir ki, bu barədə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi (ƏƏSMN) məlumat yayıb. Bildirilib ki, ilin əvvəlindən tətbi
"Nar"ın dəstəyi ilə Jestdili.az-ın beynəlxalq inkişaf mərhələsinə start verildi
"Nar"ın "Karlara Dəstək" İctimai Birliyi ilə birgə ərsəyə gətirdiyi " platformasının növbəti inkişaf mərhələsinə start verilib. Azərbaycanın ilk elektron jest dili lüğəti olan sayt nitq və eşitm
"Bazarstore" qanvermə aksiyası keçirib - FOTOLAR
Sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində "Bazarstore" marketlər şəbəkəsinin baş ofisində Səhiyyə Nazirliyi Respublika Qan Bankının tərəfdaşlığı ilə növbəti qanvermə aksiyası həyata keçirilib. Aksiya talassemiy
İrşad-da "Yaşıl Cümə" gəldi – ürəklə seç
6–15 fevral tarixlərində İrşad müştəriləri "Yaşıl Cümə" kampaniyası çərçivəsində 70%-dək endirimlərdənvə sərfəli hissəli ödəniş imkanlarındanyararlana bilərlər. xəbər verir ki, kampaniya müddətində alıcılar üçü
Onların pensiyası 3 dəfə artırıldı
Azərbaycan qanunvericiliyində hərbi qulluqçuların xidmət illərinə görə hansı şərtlərlə pensiya hüququna malik olmaları öz əksini tapıb. Bir qrup hərbi qulluqçular xidmət illərinə görə pensiya hüququna malikdirlər. Belə ki
Unibank müştəriləri 4 milyon manatdan çox keşbek qazanıblar
Unibank kartları öz sahiblərinə yüksək keşbek qazandırmaqda davam edir. Hər aybank tərəfindən kart müştəriləri üçün xüsusi keşbek imkanları yaradılır. 2025-ci il ərzində isə Unibank müştəriləri ümumilikdə 4 030 107 mana
Unibank 2025-ci ildə 4,5 milyon manata yaxın yaşıl kredit verib
Unibank 2025-ci il ərzində dayanıqlı maliyyələşmə istiqamətində fəaliyyətini genişləndirərək, ümumilikdə 4 445 00 manat məbləğində 14 kredit təqdim edib. Bu maliyyələşmələr bankın yaşıl iqtisadiyyatın təşviqinə yönələn yanaşmasını
Pensiyalar nə vaxt veriləcək?
Fevralın 13-də pensiyaların yeni artımla birgə ödənişinə başlanacaq. . xəbər verir ki, bu barədə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiə Nazirliyi (ƏƏSMN) məlumat yayıb. . Bildirilib ki, ilin əvvəlindən indeksləşdirilməklə 9,3 fai
Kreditlərini Unibanka gətir, 7 %-dək endirim əldə et
Aylıq kredit ödənişlərinizi azaltmaq istəyisinizsə, "Unibank"ın yeni kampaniyası sizin üçündür. İndi digər banklardakı kreditlərinizi "Unibank"a gətirərək, illik faiz dərəcəsinə 7 %-dək endirim əldə ed
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler maraqlı xəbərlər iqtisadiyyat xeberleri bugun son xeberler bugun 2026 muharibe sosial yardim