Bakıda ağır qəza - xəsarət alan var
Bakıda ağır qəza - xəsarət alan varBakının Sabunçu rayonunda avtomobil marketin qarşısındakı işıq dirəyinə çırpılıb, hadisə nəticəsində bir nəfər xəsarət alıb.
KONKRET.az APA-ya istinadən xəbər verir ki, yol-nəqliyyat hadisəsi Zabrat yolunda qeydə alınıb.
Belə ki, hərəkətdə olan "Volkswaqen Passat" markalı minik avtomobilinin sürücüsü qəfildən sükana nəzarəti itirib.
Avtomobil əvvəlcə eyni istiqamətdə olan "Toyota Prius" markalı nəqliyyat vasitəsinə, daha sonra isə, yol kənarında yerləşən marketlərdən birinin qarşısındakı işıq dirəyinə çırpılıb.
Hadisə nəticəsində avtomobillərə ziyan dəyib. Əraziyə yol patrul xidmətinin əməkdaşları cəlb olunub.
Nəqliyyat vasitələri yoldan götürülüb. Hadisənin baş vermə səbəbləri araşdırılır.
Hadisə     Baxılıb: 80   Tarix: 27 mart 2025
Naxçıvan Muxtar Respblikası Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin əməkdaşları tərəfindən dönər satışı həyata keçirilən qida obyektlərində bayram günlərində qida zəhərlənmələrinin qarşısının alınması məqsədi ilə növbəti dövlə
Naftalanda qadın sirkədən zəhərləndi
Naftalan sakini sirkə turşusundan zəhərlənib. "Teleqraf"a istinadla xəbər verir ki, 1996-cı il təvəllüdlü K.Hüseynova zəhərlənmə diaqnozu ilə xəstəxanaya çatdırılıb. Qadına ilkin tibbi yardım edilib və vəziyyət
Bakıda yaşayış binasında yanğın oldu
Bakıda yanğın olub. Bu barədə -a FHN-dən məlumat verilib. Bildirilib ki, Səbail rayonunda ikimərtəbəli yaşayış binasının 2-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 60 m² olan 4 otaqlı mənzilin mətbəxində 2 paq.m mebel, 1 ədəd məişə