Balıqçının meyiti sabah Azərbaycana təhvil veriləcək
Balıqçının meyiti sabah Azərbaycana təhvil veriləcəkLənkəranda itkin düşən balıqçı, rayonun Siyavar kənd sakini Mahmud İbayevin meyitinin İranda balıqçılar tərəfindən aşkar olunması və  sosial şəbəkələrdə fotosunun paylaşılması barədə məlumat vermişdik.
KONKRET.az-ın APA-ya istinadən məlumatına görə, mərhumun qardaşı meyiti ölkəyə gətirmək üçün artıq İran tərəfdədir.
Mahmud İbayevin qardaşı Rəşad İbayev həmin şəkildən qardaşının cəsədini tanıyıb.
Aidiyyəti qurumların dəstəyi ilə Rəşad İbayev İran tərəfdədir və qardaşının meyitini tapan şəxs Səid Hadiani ilə görüşüb. Səid Hadiani bildirib ki, meyiti Bəndər-Ənzəli şəhərində, Kəpurçay sahilində tapıb:
"Meyit suyun 25 metr dərinliyində idi. Başı aşağı suda qalmışdı. Üzü qaralmışdı, amma bədəni sağ-salamat idi. Qayığa qoyub çölə gətirdik və polisə məlumat verdik. Onu da deyim ki, bu ərazilər həmişə qayıqlarla nəzarət altındadır".
Qeyd edək ki, sabah meyitin Azərbaycan tərəfə verilməsi nəzərdə tutulub.
Hadisə     Baxılıb: 54   Tarix: 25 mart 2025
Ginekoloq sirləri açdı: "Baş həkim körpəni cihaza qoşmadı"
"Uşaq ölümünə görə ittiham olunan mama-ginekoloq Könül Xudatovanın məktubunu təqdim edirəm. Düşünürəm ki, aidiyyəti qurumlar bu vəziyyəti diqqətlə izləyəcək və ölüm hadisəsi əhatəli şəkildə araşdırılacaq. Qəribədir ki
Sərnişin avtobusu xəndəyə düşdü: 1 ölü, 32 yaralı
Türkiyənin Aydın vilayətinin Kuyucak rayonunun ərazisində sərnişin avtobusu xəndəyə düşüb. Türkiyə mediasına istinadən xəbər verir ki, nəticədə 1 nəfər ölüb, 32 nəfər isə yaralanıb. Hadisə yerinə polislər, xilasedicilər v
Xaçmazda oğurluqda şübhəli bilinən şəxs saxlanıldı
Xaçmaz Rayon Polis Şöbəsinə daxil olan məlumat əsasında keçirilən tədbirlərlə rayon ərazisindəki evlərin birindən və mağazadan oğurluq etməkdə şübhəli bilinən N.İsgəndərov saxlanılıb. Bu barədə " "a DİN-in Mətbua
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler xeberler bugun 2025 xeber.az 2025 en son xəbərlər bugün cəbhədən son vəziyyət