Bayramda endirim varBəli, Baku Electronics-də Qurban bayramına özəl endirim var.
10-23 iyun tarixləriarasında Baku Electronics-də nağd alış 60 %-dək endirim, endirimli qiyməti 3aya bölmək imkanı və ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 24 ayadək hissəli ödəniş imkanı var.
Bütün məişət texnikası,TV və kondisionerlər ilkin ödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 24 ayadək,transport vasitələri ilkin ödənişsiz, faizsiz 15 ay, smartfonlar ilkinödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 ayadək, digər bütün məhsullar isə ilkinödənişsiz, faizsiz, komissiyasız 18 ayadək hissəli ödənişlə təqdim olunur.
Qurban bayramına özələtçəkən ayda 7 AZN, smartfon ayda 15 AZN, kondisioner ayda 29 AZN, TV ayda 16AZN, soyuducu ayda 30 AZN-ə təqdim olunur.
10-23 iyun tarixlərindəBaku Electronics-də Qurban bayramına özəl fürsətlərdən faydalanmağı unutmayın!Baku Electronics-in kampaniyalarından xəbərdar olmaq və endirim fürsətlərindənyararlanmaq üçün:
Baku Electronicselektronika və ev-məişət əşyalarının nağd, hissəli ödəniş və taksitli satışıilə məşğul olur. Şirkət Samsung, LG, Bosch, Sony, Huawei, Xiaomi, Tefal,Rowenta, Panasonic, HP, Acer, Philips, Lenovo, Kenwood, Braun, Delonghi, Dysonvə DivanEv kimi brendlərin rəsmi distribüteri, Apple brendinin isə rəsmi satıştəmsilçisidir. / azxeber.com