Qısa fasilədən sonra yenidən qar yağır - FAKTİKİ HAVA
Bu gün Azərbaycanda saat 19:00-a olan faktiki hava açıqlanıb. Bakı və Abşeron yarımadasının hava durumu. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən -a verilən məlumata görə, fevralın 22-si saat 19:00-a olan məlumatına əsasən ölk
Hava ilə bağlı XƏBƏRDARLIQ
Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsi (BDYPİ) əlverişsiz hava şəraiti ilə bağlı hərəkət iştirakçılarına müraciət edib. İdarədən -a bildirilib ki, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən verilə
Dövlət Yol Polisi qeyri-sabit hava şəraiti ilə bağlı sürücülərə xəbərdarlıq etdi
Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyinin Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən verilən məlumata görə, dekabrın 3-dən 7-dək ölkə ərazisində hava şəraitinin qeyri-sabit keçəcəyi, bəzi yerlərdə yağış, dağlıq ərazilərdə qar yağacağı
Sel suları bu rayonda hava xətlərinə təhlükə yaradıb - FOTO
Sel suları bu rayonda hava xətlərinə təhlükə yaradıb - FOTO. Ölkə ərazisində müşahidə edilən qeyri-sabit hava şəraiti Quba rayonu ərazisində hava elektrik veriliş xətlərində təhlükəyə səbəb olub. Bu barədə -a "Azərişıq"
Həftənin ilk günü hava necə olacaq? - PROQNOZ
Həftənin ilk günü hava necə olacaq? - PROQNOZ. Mayın 4-də gözlənilən hava durumu açıqlanıb. . Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən  -a verilən məlumata görə mayın 4-də Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraitinin dəyişkə
Təyyarə qəzasında yaralananların son durumu açıqlandı - 1 nəfərin vəziyyəti ağırdır
Səhiyyə Nazirliyi və TƏBİB ötən il dekabrın 25-i Bakı-Qroznı reysini yerinə yetirən "Azərbaycan Hava Yolları"na məxsus "Embraer 190" tipli sərnişin təyyarəsinin Aktau yaxınlığında qəzaya uğraması nəticəsind
İrəvandan təzminat almağın bir neçə forması var: "Maliyyə durumu imkan vermirsə..."
"Ermənistan 30 il ərzində işğal altında saxladığı Azərbaycan ərazilərində vandalizm aktı törədib, bütün yaşayış məntəqələri, sosial-iqtisadi infrastruktur, tarixi, dini, mədəni abidələr, dövlət obyektləri tamamilə məh
Azərbaycana yenidən qar gəlir? - HAVA PROQNOZU
Növbəti günlərdə Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraiti əsasən yağmursuz olacaq. Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin məlumatına görə, martın 26-da hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, əsasən yağmursuz keçəcəy
Dağlıq rayonlarda 8 dərəcəyədək şaxta olub - FAKTİKİ HAVA
Ölkə ərazisinin bəzi yerlərində yağıntılı və küləkli hava şəraiti müşahidə olunub. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. . Bildirilib ki, martın 25-i saat 10:00-a olan məlumatına əsasən
Yağıntılı və küləkli hava şəraiti davam edir, bir sıra ərazilərə qar yağır - FAKTİKİ HAVA
Saat 18:00-a olan məlumatına əsasən ölkə ərazisinin əksər yerlərində fasilələrlə yağıntılı və küləkli hava şəraiti davam edir. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. Bakıda və Abşeron yarımadasında
Ölkədə yağıntılı hava şəraiti davam edir, Ağsuya dolu düşüb
Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin martın 24-ü saat 10:00-a olan məlumatına əsasən, ölkə ərazisinin bəzi yerlərində fasilələrlə yağıntılı hava şəraiti davam edir. Xidmətdən -a verilən məlumata görə, düşən yağıntının miqdar
Yol polisi dumanlı hava ilə bağlı XƏBƏRDARLIQ ETDİ
"Sinoptiklərin məlumatına əsasən sabah yağıntılı və dumanlı hava şəraiti ilə əlaqədar magistral avtomobil yollarında görünüş məsafəsinin 300-800 metrədək məhdudlaşacağı gözlənilir". Bu barədə -a Baş Dövlət Yol Polis
Yağıntılı hava şəraiti davam edir - FAKTİKİ HAVA
Bu gün saat 17:00-a olan məlumata əsasən ölkə ərazisinin bəzi yerlərində yağıntılı hava şəraiti davam edir. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiya Xidməti məlumat yayıb. Belə ki, Naftalan, Goranboy, Ceyrançöl
Martın 20-si saat 18:00-a olan faktiki hava məlumatı yayılıb. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən -a verilən məlumata əsasən, martın 20-si saat 18:00-da ölkə ərazisində küləkli və yağıntılı hava şəraiti davam edir. Külə
Bəzi bölgələrdə yağıntılı hava şəraiti müşahidə olunur - FAKTİKİ HAVA
Martın 20-si saat 21:00-a olan məlumatına əsasən bəzi bölgələrdə yağıntılı hava şəraiti müşahidə olunur. Bu barədə -a Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən məlumat verilib. Bildirilib ki, Bakı və Abşeron yarımadasında, eyn
Sabah hava şəraiti ilə əlaqədar görünüş məsafəsi məhdudlaşacaq
Ölkə ərazisində martın 21-də qeyri-sabit, yağıntılı hava şəraiti ilə əlaqədar olaraq avtomobil magistral yollarında görünüş məsafəsinin 300-800 metrədək məhdudlaşacağı gözlənilir. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiy
Azərbaycanda küləkli hava şəraiti ilə bağlı gəmilərə xəbərdarlıq edilib
Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyi yanında Dövlət Dəniz və Liman Agentliyinin Gəmi Hərəkətinin İdarəedilməsi Mərkəzi küləkli hava şəraiti ilə bağlı gəmilərə xəbərdarlıq edib. Bu barədə Agentliyə istinadən xəbər verir
Şahdağda qar yağır - FAKTİKİ HAVA
Saat 14:00-a olan məlumata əsasən ölkə ərazisinin bəzi yerlərində yağıntılı və küləkli hava şəraiti müşahidə olunur. Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən -a verilən məlumata görə, hazırda bəzi ərazilərdə şimal-qərb küləy
FHN-dən gözlənilən hava şəraiti ilə əlaqədar əhaliyə MÜRACİƏT
Fövqəladə Hallar Nazirliyi (FHN) yaxın günlər ərzində qeyri-sabit və yağıntılı hava şəraitinin müşahidə olunacağı, bəzi dağ çaylarından qısamüddətli sel keçəcəyi, şimşək çaxacağı və güclü külək əsəcəyini nəzərə alaraq əhalin
Digərləri göstər
hava durumu melumatlari 2025, hava durumu haqqinda melumat , hava durumu xeberleri, hava durumu haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz