Birbank və Umico.az-dan "Super-meqa-bomba" lotereya
Ölkənin ilk rəqəmsalbankı Birbank və Umico.az 4 noyabr 2024-cü il tarixində yeni "Super-meqa-bomba"adlı lotereyaya start verdi.
azxeber.com xəbər verir ki, bu lotereya, istifadəçilərə böyük hədiyyələrqazanmaq şansı təqdim etməklə yanaşı, müştərilərə alış-verişlərini daha maraqlı və sərfəli edəcək.
Lotereyanın şərtlərinəəsasən Umico.az platformasında kreditlə50 AZN və daha çox məbləğdəalış-veriş edənlər 3 şans, Birbank kartları ilə 50 AZN və daha çox məbləğdəalış-veriş edənlər 2 şans, digər ödəniş üsulları ilə 50 AZN və daha çox məbləğdəalış-veriş edən hər kəs isə 1 şans əldə edərək lotereyada iştirak edəcəklər.
10 tirajdan ibarətlotereyanın uduş fonduna 1500-dən çox hədiyyə daxildir. Hədiyyələr arasında məşhurelektronika məhsulları – "Dyson", "iPhone", "PlayStation", "Apple Watch", "AirPods","Honor Magicbook" və bir çox digər dəyərli hədiyyələr var. Lotereyanın əsas hədiyyəsiisə "ZEEKR 001 2024" avtomobili olacaq!
Bundan başqa, istifadəçilərUmico Premium abunəliyini əldə edərək 7000 AZN dəyərində səyahət sertifikatıqazanmaq üçün də şanslarını sınaya bilərlər.
Birbankkartı haqqında ətraflı məlumat üçünsaytına, 196Sorğu Mərkəzinə və ya kartın Facebook və Instagram səhifəsinə müraciət edə bilərsiniz.Birbank kartını sifariş vermək üçün Birbank tətbiqini yükləyin, "1" yazıb 8196qısa nömrəsinə SMS göndərin, WhatsApp vasitəsilə (+994 50) 999 81 96 nömrəsinəyazın və ya Birbank mərkəzlərinə müraciət edin.