Prezident: İkinci Qarabağ müharibəsi tarixdə şanlı səhifəmiz kimi əbədi qalacaq
İkinci Qarabağ müharibəsi təbii olaraq, tarixdə bizim şanlı tariximiz kimi, şanlı səhifəmiz kimi əbədi qalacaq. xəbər verir ki, bu fikri Prezident İlham Əliyev Ağdamın Sarıcalı kəndində yeni mənzillərə köçən sakinlərlə görüşd
Paşinyan: "Qarabağ hərəkatı" Ermənistan dövlətinin quruculuğunda maneə idi
"Qarabağ hərəkatı" Ermənistan dövlətinin quruculuğununda maneə idi". -ın apa-ya istinadən xəbərinə görə, bunu Parlamentdəki "Hökumət saatı" zamanı Ermənistanın baş naziri Nikol Paşinyan ölkəsini
Azarkeşlər "Qarabağ"ı ziyana saldı
"Qarabağ" klubu azarkeşlərinə görə 1500 manat cərimələnib. xəbər verir ki, bu barədə AFFA-nın İntizam Komitəsinin iclasında qərar qəbul olunub. Ağdam təmsilçisinin cərimələnməsinə Misli Premyer Liqasının XXVII turund
"Qarabağ" "Kəpəz"ə, "Sabah" "Zirə"yə qarşı
Azərbaycan Premyer Liqasında XXVII turun oyunları keçirilir. xəbər verir ki, turun ikinci oyun günündə iki qarşılaşma baş tutacaq. "Qarabağ" səfərdə "Kəpəz"in qonağı olacaq. "Sabah" isə evd
"Həmin artilleriya atəşləri Qarabağ ərazisindən olmayıb"
"Bu silahlar Qarabağ ərazisində mövcud olmayıb. "Prezident" olduğum müddətdə (2007-2020-ci illərdə) bu silahların Qarabağa gətirilmədiyini dəqiq deyə bilərəm". xəbər verir ki, bunu ağır cinayətlərdə təqsirləndirilə
Qarabağda yetişdirib "Ermənistan məhsulu" kimi satıblar
Bakıda ağır cinayətlər törətməkdə təqsirləndirilən şəxs Arayik Harutyunyan dövlət ittihamını müdafiə edən Baş prokurorun xüsusi tapşırıqlar üzrə köməkçisi Tuqay Rəhimlinin suallarını cavablandırarkən deyib ki, Azərbaycanı
"Qarabağda yaşayan ermənilərə ayrıca seriya nömrəsi verilmişdi"
Bakı Hərbi Məhkəməsində keçirilən məhkəmə prosesində təqsirləndirilən şəxs Arkadi Qukasyan dövlət ittihamçılarının suallarını cavablandırıb. -ın "Qafqazinfo"ya istinadən məlumatına görə, Qarabağda qondarma rejimi
"Qarabağ"ın oyununda dava: Bu futbolçular cəzalandırıldı
Misli Premyer Liqasının XXVI turunda keçirilən "Araz-Naxçıvan"Qarabağ" matçında baş verən qalmaqalla bağlı AFFA-nın qərarları açıqlanıb. xəbər verir ki, bu barədə qurumun İntizam Komitəsinin iclasında bildirilib
"Minalar Laçın yolu ilə Ermənistandan Qarabağa gətirilib"
Azərbaycan Respublikasının Cinayət Məcəlləsinin sülh və insanlıq əleyhinə cinayətlər, müharibə cinayətləri, həmçinin terrorçuluq, terrorçuluğu maliyyələşdirməyə dair maddələri ilə və digər ağır cinayətlərdə təqsirləndirilə
"Qarabağ" üç xalı üç qolla qazandı
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 26-cı tura start verilib. xəbər verir ki, ilk gündə bir oyun baş tutub. Lider "Qarabağ" səfərdə "Araz-Naxçıvan"la üz-üzə gəlib. Dörd qolun qeydə alındığı görüşün yekunund
Paşinyanın Qarabağla bağlı daha bir yalanı üzə çıxdı – Manukyandan etiraf
Hərbi cinayətlərdə ittiham olunan general-mayor Davit Manukyan 2021-ci ilin dekabrında hərbi xidmətdən məzuniyyətə çıxdığını, 2022-ci ilin yanvarında isə vəzifəsini təhvil verdiyini, habelə Ermənistan Resublikasının vətəndaşlarını
"Qarabağ" "Sumqayıt"a qalib gəldi
"Qarabağ Misli Premyer Liqasının XXV turunda "Sumqayıt"a qalib gəlib. xəbər verir ki, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionunda keçirilən görüş "köhlən atlar"ın 2:0 hesablı qələbəsi ilə yekunlaşıb
UEFA "Qarabağ"ı cəzalandırdı
UEFA-nın İntizam Komitəsi "Qarabağ"ı cəzalandırıb. -a istinadən xəbər verir ki, buna səbəb Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin 8-ci turunda "Olimpiakos"la matçda baş verən müxtəlif pozuntular olub. Beləliklə
Azərbaycan Kuboku: "Qarabağ" yarımfinalda
Bu gün Azərbaycan Kubokunda 1/4 final mərhələsinin cavab oyunlarına start verilib.  xəbər verir ki, "Qarabağ" "Səbail"i qəbul edib. Görüşə yaxşı başlayan ev sahibləri matçdan 3:1 hesablı qələbə ilə ayrılıblar
Ayaz Qasımova Qarabağ Universitetində vəzifə verildi
Sevilən ifaçı Ayaz Qasımova yüksək vəzifə verilib. xəbər verir ki, bu haqda müğənni "Qonaqcanlı" verilişində deyib. Onun sözlərinə görə sənətçi, ali təhsil ocağında Estrada Musiqisi fakultəsinə rəhbərlik edəcək:
"Qarabağ" "Sabah"a, "Araz-Naxçıvan" "Səbail"ə qarşı
Premyer Liqada 24-cü turun oyunları davam edir. xəbər verir ki, bu gün əvvəlcə "Araz-Naxçıvan" öz meydanında "Səbail"i qəbul edəcək. Günün ikinci matçında – turun mərkəzi qarşılaşmasında "Qarabağ"
"Qarabağ" "Sabah"la heç-heçə etdi
Misli Premyer Liqasında XXIV turun növbəti oyunu keçirilib. KONKRET.azxəbər verir ki, "Qarabağ" "Sabah"la qarşılaşıb. Görüş 1:1 hesablı heç-heçə ilə yekunlaşıb. Bu nəticədən sonra xallarını 57-yə çatdıra
qarabag melumatlari 2025, qarabag haqqinda melumat , qarabag xeberleri, qarabag haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler xeber saytlari xeberler azerbaycan bugünkü son xəbərlər son xeberler bugun 2025 canli