Bu gün Azərbaycanda Ramazan ayının sonuncu günüdür. Martın 30-31-i ölkəmizdə Ramazan bayramı qeyd ediləcək. -a istinadən xəbər verir ki, bu gün imsak saat 05:02-də olub, iftar isə 19:19-da açılacaq. Bu da 14 saat 17 dəqiqəli
Daha bir aktyora "Bakı Metropoliteni"ndə vəzifə verildi
Aktyor Cavid Nəsrullah "Bakı Metropoliteni" QSC-də vəzifəyə təyin edilib. -a istinadən xəbər verir ki, o, QSC-də Kommunikasiya departamentinin sədrinə müavin təyin olunub. Qurumun mətbuat katibi Bəxtiyar Məmmədo
Bayramda nə qədər fitrə çıxarmaq lazımdır?
Xəbər verdiyimiz kimi, Ramazan ayının başa çatması ilə əlaqədar Azərbaycanda bu gün bayram namazı qılınıb. Yüz minlərlə insan məscidlərə axışaraq namaz qılıb, dualar edib, Allahdan bağışlanmasını diləyiblər. . Ramazan bayramını
Sənədsiz evlər probleminin həlli niyə gecikir?
Azərbaycanda sənədsiz evlər məsələsi hələ də açıq qalmaqdadır. Dəfələrlə, bu məsələ ilə bağlı çıxışlar edilib. Hətta parlamentdə də bu məsələyə toxunulub. Lakin məsələ hələ də öz həllini tapmır. Bir müddət əvvəl məlumat verili
22 yaşlı tələbə dəm qazının qurbanı oldu
Naxçıvanda bədbəxt hadisə baş verib. "Nuhçıxan"a istinadən xəbər verir ki, hadisə Naxçıvan şəhəri 28 may küçəsində qeydə alınıb. Laçın rayon sakini 2003-cü il təvəllüdlü Verdiyev Toğrul Vidadi oğlu kirayə yaşadığ
Sakinlər üçün bütün şərait YARADILDI: Ağdamda həyata keçirilən layihələr hansılardır?
Baku TV Ağdam şəhərinin mərkəzindən 6 kilometr məsafədə yerləşən Sarıcalı kəndində həyata keçirilən yenidənqurma işləri barədə reportaj hazırlayıb. Qeyd edilib ki, təməli Prezident İlham Əliyev tərəfindən 2022-ci ilin oktyabrı
Yasamalda avtomobil dərəyə yuvarlandı
Yasamal rayonu Yeni Yasamal yaşayış massivində bədbəxt hadisə baş verib. "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, park halında olan avtomobil sürücünün diqqətsizliyindən dərəyə yuvarlanıb. Bu barədə teleaparıc
Yevlaxda mikroavtobusla minik maşını toqquşub, 5 nəfər xəsarət alıb
Yevlaxda mikroavtobusla minik maşını toqquşub, xəsarət alanlar var. Hadisə Xaldan qəsəbəsi ərazisində qeydə alınıb. Mikroavtobusla "VAZ" markalı avtomobilin toqquşması nəticəsində azı 5 nəfər xəsarət alıb. Zərərçəkənlə
Həyat yoldaşını öldürmək istəyən şəxsə HÖKM OXUNDU
Gəncədə həyat yoldaşını öldürməyə cəhddə təqsirləndirilən Zaur Süleymanovun cinayət işi üzrə məhkəmə prosesi yekunlaşıb. APA-ya istinadən xəbər verir ki, Gəncə Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Abdulla Məmmədovun sədrliy