Son dövrlər dünya bazarında neft qiymətlərində müşahidə olunan artım Azərbaycanda milli valyutanın gələcək taleyi ilə bağlı müzakirələri yenidən gündəmə gətirib. İctimaiyyət arasında tez-tez səslənən suallardan biri də nefti
2025-ci ilin dekabr ayında Estoniyada illik inflyasiya 3.7 faiz təşkil edib. oxuaz-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə "ERR" nəşri Avropa İttifaqının (Aİ) "Eurostat" statistika xidmətinin ilkin məlumatların
Axşam saatlarında ilıq duş qəbul etmək və yuxu gigiyenasına əməl etmək daha tez yuxuya getməyə kömək edir. Bu barədə rusiyalı terapevt İvan Eremenko "Podmoskovye seqodnya" nəşrinə açıqlamasında bildirib. Həkim qey
Bu gün Qaradağlı faciəsindən 34 il ötür.  xatırladır ki, Xocavənd rayonunun Qaradağlı kəndi erməni işğalçılarına qarşı 4 il qəhrəmanlıqla mübarizə aparıb. Kənd 1992-ci il fevralın 17-də işğal edilərək yandırılıb, erməni işğalçılar
yeni xeberler son xeberler azerbaycan xeberleri iqtisadiyyat xeberleri bugun dunyada son xeberler son xeberler bu gun kriminal