Azərbaycanda zəlzələ olacağı ilə bağlı yayılan xəbərlərə RƏSMİ REAKSİYA
"Dünən və bu gün müxtəlif saytlarda Azərbaycanda zəlzələ olacağına dair müxtəlif fikirlər səsləndirilməsindən sonra bizə vətəndaşlar tərəfindən çoxsaylı müraciətlər edilib. Məlumat üçün bildirmək istəyirəm ki, bu açıqlamalar
Azərbaycanda "Aİ-92" markalı benzinin qiymətinin bahalaşacağı ilə bağlı yayılan xəbərlərə REAKSİYA
"Aİ-92" markalı benzinin ölkəmizə idxalı ilə bağlı nazirlər kabineti tərəfindən bir sıra güzəştlər tətbiq olunmuşdu. Lakin bu güzəştlərin müddəti iyun ayının ilk günü başa çatıb. Bu isə əhali arasında narahatlığ
Azərbaycanda DƏHŞƏT - Ər həyat yoldaşını döydükdən sonra, onu asıb öldürüb?
Naxçıvanda qəsdən adam öldürməkdə şübhəli bilinən şəxs saxlanılıb. -um -a istinadən məlumatına görə, Sədərək rayon sakini, 200-ci il təvəllüdlü Aytac İbrahimlinin yaşadığı evdə özünü asaraq intihar etməsi barədə hüquq-mühafiz
İlham Əliyev: İkinci Dünya müharibəsindən sonra Azərbaycan qədər birmənalı və tam qələbə qazanılmayıb
İndi dünyada müharibələr, qanlı toqquşmalar kifayət qədər geniş vüsət alır. İndi internet dövründə, informasiya azadlığı dövründə hər kəs hər şeyi bilir, görür və izləyə bilir. xəbər verir ki, bu sözləri Prezident İlham Əliye
Azərbaycan Kubokunda sonuncu yarımfinalçı müəyyənləşdi
Futbol üzrə Azərbaycan Kubokunda sonuncu yarımfinalçı müəyyənləşib. xəbər verir ki, 1/4 final mərhələsinin cavab matçında "Neftçi" "Kəpəz"i qəbul edib. Qarşılaşma paytaxt təmsilçisinin qələbəsi ilə yekunlaşı
Prezident: Azərbaycan əmin-amanlıq, şəraitində yaşayır və əminəm ki, bundan sonra əmin-amanlıq əbədi olacaqdır
Bu gün dünyada baş verən hadisələr hamımızın gözünün qarşısındadır. Yeni müharibələr, qarşıdurmalar, münaqişələr alovlanır. "Report" xəbər verir ki, bu fikirləri Prezident İlham Əliyev Dünya Azərbaycanlılarını
Azərbaycan bu ölkədə yenidən səfirlik açır - 12 il sonra
Dəməşqdə qısa zamanda Azərbaycan səfirliyinin 12 il sonra yenidən fəaliyyətə başlaması planlaşdırılır. xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycan xarici işlər nazirinin müavini Yalçın Rəfiyev Suriya səfəri çərçivəsində bu ölkəni
Minalardan Üzümlüklərə: Müharibədən Sonra Azərbaycanda Bərpa Səyləri'- Forbes Yazır
Dünyanın ən populyar nəşrlərindən olan "Forbes" -da Azərbaycanın mina problemi və bu sahədə görülən işlər haqqında məqalə yayımlanıb. Məqalədə Azərbaycan Respublikası Minatəmizləmə Agentliyi (ANAMA), Beynəlxal
Qazaxıstandakı təyyarə qəzasından sonra 14 Azərbaycan vətəndaşı sağ qalıb
AZAL-a məxsus təyyarənin Aktauda qəzaya uğramasından sonra 14 Azərbaycan, 9 Rusiya və 3 Qırğızıstan vətəndaşı sağ qalıb. xəbər verir ki, bu barədə Qazaxıstanın nəqliyyat naziri Marat Karabayev məlumat verib. "Göyərtəd
Azərbaycanda bloger estetik əməliyyatdan iki gün sonra öldü
Bloger Nərmin Bəylər qızı Mehdiyeva vəfat edib. KONKRET. -a istinadla xəbər verir ki, onun bədənşəkilləndirmə əməliyyatı etdirəndən sonra vəziyyəti pisləşib. Qadın əməliyyatdan iki gün sonra aptekə gedib, daha sonra evd
Azərbaycan İLK - Bu şəxslər öləndən sonra orqanları çıxarılacaq
"Bütün dünyada olduğu kimi, Azərbaycanda da donorlara ehtiyac var. İnsanlar Nazirlər Kabinetinin təsdiqlədiyi müvafiq formanı dolduraraq vəfat etdikdən sonra donor ola bilər. Tezliklə -da həmin sənədi doldurub, dono
Əsəddən sonrakı Yaxın Şərq: Azərbaycan strategiyanı necə yeniləyir?
Yaxın Şərq indi səmum yellərində qıvrılan səhraya bənzəyir – burada həm geosiyasi küləklər əsir, həm də maraqlar fırtınaları qopur. Bölgə sabitlik və qarşıdurmaların, imkanlar və çağırışların bir-birinə qarışdığı dövrə qədə
Belarus səfiri: Azərbaycanla ticarət dövriyyəsi ilin sonunadək 500 milyon dolları keçəcək
Azərbaycan və Belarus arasındakı ticarət dövriyyəsi həcminə görə 500 milyon dollar həddini keçəcək. Bu, ötən ilin göstəricisindən xeyli yüksəkdir. "Report"a istinadən xəbər verir ki, bunu Belarusun Azərbaycandak
Azərbaycanda növbəti bələdiyyə seçkiləri noyabrın sonunadək elan ediləcək
Azərbaycanda növbəti bələdiyyə seçkilərinin keçiriləcəyi tarix noyabrın sonunadək elan olunacaq. Bu barədə "Report"a açıqlamasında Mərkəzi Seçki Komissiyasının sədr müavini Rövzət Qasımov bildirib. MSK sədrini
Ərdoğan: Başda Azərbaycan olmaqla, zəlzələdən sonra Türkiyəyə yardım göstərən ölkələri unutmadıq
Başda can Azərbaycan olmaqla, 6 fevral zəlzələsindən sonra Türkiyəyə yardım göstərən qardaş ölkələri unutmadıq və unutmayacağıq. xəbər verir ki, bunu Türkiyə Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğan Nazirlər Kabinetinin iclasında
PA rəsmisi: COP29 ərəfəsində və ya sonra Azərbaycana qarşı hücumlara hazır olmalıyıq
Ermənilər, ermənipərəst, Azərbaycanı gözü götürməyən qüvvələr məqsədli şəkildə ölkəmizə qarşı sosial şəbəkələrdə dezinformasiyalar yayır. Bunu Prezident Administrasiyasının sektor müdiri Elmir Vəlizadə "Müasir mediad
Yaşar Gülər: Türkiyə bundan sonra da Azərbaycanın yanında olmağa davam edəcək
Türkiyə bu günə qədər olduğu kimi bundan sonra da Azərbaycanın yanında olmağa davam edəcək. KONKRET.azxəbər verir ki, bunu Türkiyənin milli müdafiə naziri Yaşar Gülər Qazilər Günü münasibətilə çıxışında deyib. O xatırladı
Əminəm ki, Dövlət Suverenliyi Günü bundan sonra Azərbaycanda geniş qeyd ediləcək
Bu günü (Dövlət Suverenliyi Günü – red.) biz birlikdə Xankəndidə qeyd edirik və əminəm ki, 20 Sentyabr bundan sonra Azərbaycanda geniş qeyd ediləcək. xəbər verir ki, bu sözləri Prezident İlham Əliyev Qarabağ Universitetini
Azərbaycanda qızılca HƏYƏCANI - Məktəblər açılandan sonra
Bir neçə gündən sonra Azərbaycanda yeni tədris ili başlayacaq. Məktəblərin açılması ilə uşaqların bir-biri ilə daha sıx təmasda olması və havaların tədricən soyuması bir sıra infeksion xəstəliklərin yayılma riskini təzədə
Azərbaycanda maaş sistemi dəyişir: Əvvəlcə aylıq, sonra həftəlik və günlük
Bu gün dünya ölkələrində saatlıq minimum əməkhaqqı məbləğinin hansı səviyyədə müəyyənləşməsi kimi amillər mövcuddur. xəbər verir ki, Orta hesabla Azərbaycanda bir işçi üçün 150 saatlıq fəaliyyət dövrü müəyyənləşir. Bu is
son xeberler azerbaycan melumatlari 2025, son xeberler azerbaycan haqqinda melumat , son xeberler azerbaycan xeberleri, son xeberler azerbaycan haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz