Əməkdar artist Könül Kərimova hazırlaşdığı solo konsertindən danışıb. . xəbər verir ki, müğənni "Günə bax" proqramında bunun üçün həyat tərzini dəyişdiyini deyib. O bildirib ki, prodüser Asif Kərimli ona qadağala
11 mərtəbəli binamı, 15 evimi itirdim
Məşhur müğənni Sərdar Ortaç qumarda itirdiyi mülklərini açıqlayıb. xəbər verir ki, ifaçı təkcə maddi mənada yox, həm də sağlamlığını itirdiyini əlavə edib:. "11 mərtəbəli binamı itirdim. 15 ədəd ev də əlimdən çıxdı
Əmrah onları məhkəməyə verəcək - FOTO
Müğənni Emrah sosial mediada övladları Elyesa və Eleysa haqqında yazılan təhqiramiz şərhlərə sərt reaksiya verib. xəbər verir ki, sənətçi bildirib ki, uşaqlarına qarşı edilən hücumlar artıq səbrini tükədib və məsələ ilə bağl
Nejat İşlerin yeni işi bəlli oldu
Məşhur türk aktyor Nejat İşlerin yeni layihəsi bəlli olub. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, o, "İstanbul hatırası" serialı ilə izləyicilərin qarşısına çıxacaq. Sözügedən ekran işi isə  "Netflix"