El-Klasikoda start heyətlər AÇIQLANDI
El-Klasikoda start heyətlər AÇIQLANDIFutbol üzrə İspaniya Super Kubokunun yarımfinal oyununda üz-üzə gələcək "Barselona" və "Real Madrid" komandalarının start heyətləri açıqlanıb.
"Barselona": 1. Andre Ter-Ştegen, 3. Jerar Pike, 4. Ronald Arauxo, 5. Serxio Busgets, 7. Usman Dembele, 8. Dani Alveş, 17. Lük de Yonq, 18. Jordi Alba, 19. Ferran Torres, 21. Fenki de Yonq, 30. Qavi
Ehtiyat oyunçular: Rikard Puç, Memfis Depay, Ansu Fati, Neto, Kleman Lanqle, Pedri, Oskar Mingesa, İnyaki Penya, Niko Qonsales, Ferran Xutqla, Abde Ezzalzuli
Baş məşqçi: Xavi Ernandes
"Real Madrid": 1. Tibo Kurtua, 2. Dani Karvahal, 3. Eder Militan, 6. Naço Fernandes, 8. Toni Kroos, 9. Kərim Benzema, 10. Luka Modriç, 11. Marko Asensio, 14. Kazemiro, 20. Vinisius Junior, 23. Ferlan Mendi
Ehtiyat oyunçular: Andrey Lunin, Xesus Valyexo, Eden Azar, Marselo, Federiko Valverde, Luka Yoviç, Lukas Vaskes, Dani Sebalyos, Rodriqo, İsko, Eduardu Kamavinqa