Erdoğan 25 yaş kiçik sevgilisini və bacısını məhkəməyə verdi
Yılmaz Ərdoğan, sevgilisi olduğu deyilən Cansu Taşkını və bacısını məhkəməyə verib.
azxeber.com xəbər verir ki, ötən həftə məşhur aktyor və rejissor Yılmaz Ərdoğanın Cansu Taşkınla birlikdə olduğu iddia edilib və cütlüyün intim görüntüləri paylaşılmışdı.
Aktyor, həmin görüntülərin Cansu Taşkının bacısı Elif Vurğun tərəfindən gizli çəkildiyini iddia edib.
Türk mətbuatının veriyi məlumata görə, Yılmaz Ərdoğan vəkilinə görüntülərlə bağlı məhkəməyə müraciət etməyi tapşırıb. Ötən avqust ayında qonaq olaraq Ərdoğanın fermasına gedən bacıların, görüntüləri "xatirə saxlamaq" üçün çəkdiklərini, daha sonra Ərdoğanın xəbəri olmadan sosial mediada paylaşdıqları məlum olub. Aktyorun açıqlamasına görə Taşkınla arasında olan yaxınlaşma heç bir münasibətə çevrilməyib. Sonrakı tarixlərdə Ərdoğan Taşkının israrlı zənglərinə və mesajlarına cavab verməyib.
Bu vəziyyətdən sonra Taşkın fevral ayında mətbuata Yılmaz Ərdoğanla münasibəti ilə bağlı iddialar təqdim edib. Görüntülərin sosial şəbəkədə yayımlanmasından sonra Ərdoğanın çox qəzəbləndiyi və vəkillərinə Türkiyə Cəza Məcəlləsinin 134-cü maddəsi ilə bu iki şəxsə qarşı iddia qaldırmağı tapşırdığı öyrənilib.