Birinci Qarabağ müharibəsinin daha bir itkin-şəhidinin şəxsiyyəti müəyyənləşdirilib. xəbər verir ki, "Yeni Sabah"ın əldə etdiyi xəbərə görə, bu, Kərimov Şahin Heydər oğludur. O, 1993-cü il aprelin 4-də Murovdağd
İki nəfər zəhərlənib ÖLDÜ
Azərbaycanda iki nəfər zəhərlənmədən ölüb.  xəbər verir ki, hadisələrdən biri Qaradağ rayonunda qeydə alınıb. Lökbatan qəsəbə sakini, 36 yaşlı İsgəndər Hacıbaba oğlu Hacıyev dərmandan zəhərlənmə diaqnozu ilə xəstəxanaya yerləşdirili
Gəncədə ana 40 günlük körpəsindən imtina etdi
Gəncədə ana 40 günlük körpəsindən imtina edib. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, cinsiyyəti qız olan körpəni anası Gəncə 2 nömrəli Birləşmiş Uşaq Xəstəxanasına gətirib və ondan imtina etdiyini deyərək körpələr evin
Nənə və nəvə dəm qazından öldü
Qobustanda nənə və nəvə dəm qazından zəhərlənərək ölüb. -ınməlumatına görə, hadisə bu gün günorta saatlarında Qobustan şəhəri ərazisində baş verib. İlkin məlumata görə, 1958-ci il təvəllüdlü Qızbacı Mədətova və onun nəvəs