Güvənilir və sərfəli sərmayə: gəlirləriniz Kapital depoziti ilə artsın
Kapital Bank nağdpulunu güvənilir və sərfəli sərmayəyə çevirmək istəyənlər üçün fürsətləryaratmağa davam edir.
azxeber.com xəbər verir ki, bank müştərilərinin yüksək tələbini nəzərəalaraq 6 aya illik 10% gəlir qazandıran depozit kampaniyasının müddətini artırıb. Bu şansı dəyərləndirmək istəyən hər kəs 16 avqust tarixinədək Kapitaldepoziti yerləşdirə bilər.
Bunun üçün ənyaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa və ya Rəqəmsal depozitlə bu prosesi vaxtitirmədən daha rahat və asan başa vura bilərsiniz. Rəqəmsal depozityerləşdirmək üçün Birbank mobil tətbiqindən Rəqəmsal depozitə keçid edərəkəmanət yerləşdirmək mümkündür.
Ətraflı məlumatüçün:
Xatırladaq ki, filialamüraciət edilərək yerləşdirilən depozit üçün 500 AZN, Rəqəmsal depozitdə isə 1AZN minimum məbləğ həddi müəyyən edilib. Kapital əmanət məhsulu üzrə əmanətməbləğini minimum 100 AZN, Rəqəmsal əmanət məhsulu üzrə isə 10 AZN məbləğindəartırmaq olar. Kapital depozitində faizlər aylıq və ya müddətin sonunda təqdimedilir. Sığortalanan məbləğin həcmi isə 100 000 manatdır.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir vəAzərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 120 filialı və 53 şöbəsi iləmüştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflıməlumat almaq üçün saytına,196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , Birbankkartı sifarişi üçün — .