Kapital Bank' 2024-cü ilin maliyyə nəticələrini elan edib
Kapital Bank' 2024-cü ilin maliyyə nəticələrini elan edib"Kapital Bank" ASC 2024-cü il üzrə maliyyə hesabatını açıqlayıb.
Hesabata görə, bu il yanvarın 1-nə Bankın aktivləri 11 milyard manat, o cümlədən müştərilərə verdiyi kreditlər 5,2 milyard manat təşkil edib.
Bundan başqa, "Kapital Bank"ın depozit portfeli 9 milyard manat, tutulmalardan sonra məcmu kapitalı 977 milyon manat, adi və imtiyazlı səhmlərinin dəyəri isə 265 milyon manat olub.
Ətraflı məlumat:
"Kapital Bank" "Moody"s" və "Standard & Poor"s" beynəlxalq reytinq agentliklərinin reytinqlərinə malikdir. Bu reytinqlər ölkənin bank sektorunda yüksək reytinqlər sırasındadır.
Ölkənin I bankı olan "Kapital Bank" "PAŞA Holdinq" MMC-yə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 118 filialı və 54 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün  saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və yaxud Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün— , "Birbank" kartı sifarişi üçün — . / azxeber.com