Kapital Bank beynəlxalq Web Summit-də iştirak edir
Kapital Bank beynəlxalq Web Summit-də iştirak edirSon illər ərzində ölkədə rəqəmsallaşmayaönəm verərək, yeni texnoloji həlləri ilk olaraq təqdim edən Kapital Bank 1-4noyabr 2022-ci il tarixlərində Lissabon şəhərində keçirilən beynəlxalq Web Summitdə təmsil olunur. Web Summit dünyanı dəyişən insanları və ideyaları birləşdirənən böyük texnologiya tədbirlərindən biridir. Tədbirdə Kapital Bank-ın İnnovasiya Proqramının rəhbəri Taryel Ağazadə, həmçinin PAŞA Holding-ə daxil olan digərşirkətlərin nümayəndələri də iştirak edir.
2009-cu ildən indiyədək WebSummit dünyanın ən böyük və ən mötəbər konfranslarından birinə çevrilə bilib. 100 000-dənartıq insanın qatıldığı bu ilki tədbirdə Google, Apple, Amazon və digərqabaqcıl şirkətlərin nümayəndələri spiker, inverstor və mentor qismində iştirakedir. Kapital Bank Azərbaycanın ən böyük maliyyə qurumlarından biri olmaqla WebSummit-də həm öz texnoloji yeniliklərini paylaşacaq, həm də dünyanın məşhurşirkətlərinin təcrübələrini öyrənəcək.
"Biz hazırda dünyanınmaliyyə texnologiyaları sahəsində baş verən ən böyük dəyişiklikləri, trendlərivə son yenilikləri öyrənmək və bankımızın departament və şöbələrində tətbiq etməküçün bu tədbirdə iştirak edirik. Dünyanın ən böyük FinTech-ləri, maliyyə texnologiyalarışirkətləri və banklarının təmsil olunduğu tədbirdə hazırda dünyada baş verənyeniliklər və gələcək texnologiyalar barədə fikir mübadiləsi aparırıq.Ümidvaram ki, bu bizə ölkənin maliyyə sektorunun inkişafı istiqamətində yenifürsətlər qazanmağa imkan verəcək", - deyə, Kapital Bank-ın İnnovasiya Proqramınınrəhbəri Taryel Ağazadə bildirdi.
Qeyd edək ki, KapitalBank-ın İnnovasiya Proqramı hazırda 3 əsas istiqaməti əhatə edir: daxili innovasiya,xarici innovasiya və innovativ brendinq. Bu istiqamətdə hazırda müəyyən işləraparılır, region üçün önəmli olan texnoloji həllər tətbiq edilir, həmçinindünyada olan yeniliklər yerli bazara uyğunlaşdırılır.
Ölkənin birinci bankı olanKapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi —112 filialı və 24 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləribarədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına,196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinəmüraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün — , Birbank kartı sifarişiüçün — .
Kapital Bank beynəlxalq Web Summit-də iştirak edirKapital Bank beynəlxalq Web Summit-də iştirak edirKapital Bank beynəlxalq Web Summit-də iştirak edir/ azxeber.com