Kapital Bank "COP29 Human Capital Forum" tədbirində 2 mükafata layiq görüldü
Kapital Bank Azərbaycan HR İnstitutununtəşkilatçılığı ilə ölkəmizdə ilk dəfə olaraq "Dayanıqlı gələcək üçün yaşılinsan resursları" şüarı altında "COP29 Human Capital Forum" tədbiri keçirilib.
Tədbirin keçirilməsində məqsəd ölkəmizdə insan kapitalının davamlı inkişafı,işçi bağlılığının gücləndirilməsi, iqlim dəyişikliyi ilə mübarizədə innovativ insan resursları həlləri kimi fərqli təcrübələrin dialoqlar, müzakirələr vəfikir mübadilələri ilə paylaşılması idi.
Tədbirdə bu istiqamətdəuğurlu təcrübə təqdim edən şirkətlər də mükafatlandırılıb. Təltif edilənlərsırasında ölkənin birinci bankı Kapital Bank-da var. "Ən yaxşı işçi bağlılığıstrategiyası" və "Ən yaxşı yaşıl İnsan Resursları startegiyası" nominasiyalarında mükafatlar bankın rəsminümayəndələrinə təqdim edilib.
Kapital Bank-ın İstedadlarınİdarə Edilməsi departamentinin direktoru Aygün Musayeva "Yaşıl dünya naminə həmrəylik ili"ndə bumükafatları qazanmağın qürurunu bölüşüb. "Komandamız dünyanın ən son texnolojiyenilikləri ilə ayaqlaşaraq daim öz üzərində işləyir və bankımızın təqdimetdiyi mükəmməl inkişaf imkanlarından faydalanır. Bu isə bizə müştərilərimizüçün innovativ xidmətlər təqdim etmək fürsəti yaradır. Biz müasir dövrdədayanıqlılığın və yaşıl düşüncənin əhəmiyyətini anlayır, inandığımız bu doğruyolda irəlləyir, inkişaf edirik. Biz İnsan Resursları proseslərimizdən kağızıdemək olar ki, çıxarmaqla və onları rəqəmsal platformalara daşımaqla yaşıl İRistiqamətində böyük yol qət etmişik. Eləcə də, bankda işləyən hər kəsin buradahər gün özünü xoşbəxt hiss etməsinə və mükəmməl iş yerinin yaratdığı çoxsaylıimkanlardan yararlanmasına böyük önəm veririk. Biz doğru yoldayıq!".
Bankardıcıl olaraq 2 ildir bu mükafata layiq görülür.
Ölkəninbirinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ənböyük filial şəbəkəsi, 119 filialı və 53 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir.Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə vəya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.Nağd pul krediti sifarişi üçün—, Birbank kartı sifarişi üçün —. / azxeber.com