Kapital Bank "Mükəmməl iş yeri" titulunu qorumağa davam edir
Kapital Bank Ölkənin maliyyə qurumları arasında ən böyükişəgötürən şirkətlərdən biri olan Kapital Bank 2024-cü ildə də "Great Place toWork" sertifikatına layiq görülərək işçi məmnuniyyəti və iş şəraiti üzrə yüksəkstandartları qoruyub saxladığını bir daha təsdiq etdi.
Qeyd edək ki, "Great Place to Work" ("Mükəmməl iş yeri") beynəlxalq tədqiqat və konsaltinq şirkəti olaraq 5 qitədə, 60-dan çox ölkədə fəaliyyətgöstərir və şirkətlərin işçiləri tərəfindən necə qiymətləndirildiyini,sektordakı yerini, eləcə də kommunikasiya strategiyalarını ölçərək ən yüksəknəticə əldə edən şirkətlərə eyniadlı sertifikatı təqdim edir.
Şirkət tərəfindən aparılanqiymətləndirmələrdə Kapital Bank əməkdaşlar tərəfindən "Karyera yüksəlişiimkanları", "Pozitiv iş mühiti və şirkət mədəniyyəti", "İş və həyat balansı"kimi bir çox kateqoriyada yüksək dəyərləndirilib.
Kapital Bank-ın İstedadların idarə edilməsidepartamentinin direktoru Aygün Musayeva bu mükafata layiq görülməyinqürurverici olduğunu vurğulayaraq bildirib: "Bizim İstedadların idarə edilməsiüzrə strategiyamız əməkdaşları peşəkar olaraq yetişdirməyə, liderlikbacarıqlarını artırmağa, onları motivasiyada saxlamağa, eyni zamanda şəxsibacarıqlarının inkişafı üçün rahat mühit yaratmağa fokuslanıb. Çünki doğru yolunbelə olduğundan əminik, istiqaməti dəqiq bilirik. Çox sevinirəm ki,səsləndirdiyimiz fikirlər rəsmi olaraq da öz təsdiqini tapıb. Uğur qazanmaqqədər onu qoruyub saxlamaq da önəmlidir. Mükəmməl iş yeri adını 2-ci dəfəqazanmaq çox qürurvericidir. Bütün uğurlarımız kimi bu uğurumuzun da səbəbkarıolan komandamıza təşəkkür edirəm. Doğru yolda böyük addımlarlairəliləyəcəyimizə inanıram."
Bu sertifikat Kapital Bank-ın işçi məmnuniyyəti,inkişaf imkanları və iş mühiti üzrə yüksək standartlarını təsdiqləyir vəişəgötürən brendi olaraq böyük bir üstünlük yaradır.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞAHolding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 120 filialı və 53şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə dahaətraflı məlumat almaq üçün saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlifsosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul kreditisifarişi üçün— , Birbank kartı sifarişi üçün — . / azxeber.com