"Kontakt" "Elmlər"ə gəldi - Açılışa özəl 60%-dək endirim
Bakının tələbə nəfəsli mərkəzlərindən - "Elmlər" bu dəfə zəng səsi ilə deyil, sevinci dolu anlarla gündəmə gəlib. Buna səbəb isə sevindirən şəbəkə "Kontakt"ın bir neçə gün əvvəl "Elmlər" ərazisində ilk mağazasını açması oldu. Təntənəli keçən açılış tədbirində canlı musiqi, bol əyləncə və hədiyyələrlə dolu müsabiqələr həm böyüklərə, həm də uşaqlara xoş anlar yaşadıb.
Şəbəkənin ikimərtəbəli bu yeni mağazasında smartfonlar, notbuklar, məişət texnikası, hətta ev tekstilinə aid minlərlə çeşid bir arada nümayiş olunur. Ən gözlənən xəbər isə əlbəttə ki, endirim fürsətləri idi. Açılışa özəl olaraq nağd alışda 60%-dək endirim və məhsulların elə endirimli qiymətini 18 ayadək bölüb hissə-hissə ödəniş imkanı həmin gün mağaza ziyarətçilərinin sevincini iki qat artırıb.
Açılışa özəl bu böyük endirim kampaniyası isə gələ bilməyənlər üçün hələ də - aprelin 27-dək davam edir. Odur ki, bu günlərdə yalnız "Kontakt" "Elmlər"dən:
· 128 Gb-lıq Xiaomi Redmi Note 13 smartfonunu 400 yox, 290 manata;
· 15 günədək işləyə bilən Kieslect smart saatını 300 yox, yarı qiymətinə - 150 manata;
· 2000 Vt gücə malik Philips ütüsünü 100 yox, 30 manata;
· FlexCook texnologiyalı Tefal fritozunu 550 yox, 220 manata;
· 12 parçadan ibarət qranit örtüklü Schafer qazan dəstini 400 yox, sadəcə 170 manata ala bilərsiniz.
Bu siyahı sərfəli təkliflərin sadəcə bir hissədir. Yeni - şəhərin mərkəzində Bakı Dövlət Universitetinin yanında yerləşən "Kontakt" "Elmlər" mağazasında saysız məhsul açılışa özəl sərfəli şərtlərlə əldə etmək üçün hələ də vaxtınız var. Odur ki, real endirim axtaranlar üçün növbəti stansiya "Kontakt" Elmlər mağazası… / azxeber.com