"Miss Azərbaycan" Səmra Hüseynova "Öz aramızda" verilişində səsləndirdiyi fikirlərlə gündəmə gəlib. xəbər verir ki, model uşaqlıq travmaları, şəxsi münasibətləri və OKP (obsesiv-kompulsiv pozuntu) il
Məşhur müğənni Yaşar Yusub "Darıxacaqsan", "O bilir" kimi uğurlu layihələrindən sonra yaradıcılıq tempini azaltmaq niyyətində deyil. xəbər verir ki, sənətçi yeni mahnısını dinləyicilərin ixtiyarına verib
Meyxanaçı Orxan Lökbatanlı təcili əməliyyat olunub. xəbər verir ki, bu haqda "Rəngarəng" verilişinin aparıcısı Zaur Nəbioğlu məlumat verib. Aparıcı onun bir müddət danışa bilməyəcəyini bildirib:. "Orxan təcil
Bukmeykerlər İsraili qalib görür
Avroviziya 2026 — qarşıdan gələn, sayca 70-ci beynəlxalq mahnı müsabiqəsi olacaq. yarışma Avstriyanın paytaxtı Vyana şəhərində keçiriləcək. Buna səbəb ötən il İsveçrənin Bazel şəhərində təşkil olunan müsabiqədə JJ-in "Waste
Filipp Kirkorovla bağlı Moskvada məhkəmə iddiası təmin olunmayıb. Bu barədə məlumatı Kirkorovun vəkili Roman Kuzmin verib. Moskva vilayətinin Krasnoqorsk şəhər məhkəməsi biznesmen Qleb Rıskovun sənətçiyə qarşı qaldırdığ
Sahipsizler'in final tarixi dəqiqləşdi
İki mövsümdür davam edən "Sahipsizler" serialı haqda qərar verilib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, uzun müddətdir böyük uğur qazanmasına baxmayaraq, serialın xərclərini ödəyə bilmədiyi və həftəli
2000-ci illərin məşhur serialı yenidən çəkiləcək
2008-2012-ci illərdə Türkiyədə yayımlanan komediya janrında ən baxımlı seriallardan olan "Çiçek taksi"yə yenidən ekran həyatı veriləcək. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki, yenidən çəkiləcək serialda "Nur
Bacı dediyim çox qadından alçaqlıq görmüşəm' - Pərvin
Aktrisa Pərvin Abıyeva maraqlı açıqlaması ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, aktrisa "Rəngarəng" verilişində gördüyü dost xəyanətlərindən danışıb. "Həyatımda dost dediyim insanlar artıq yoxdur. Çünki bacı dediyim
Fərda konsert verməyə getdi, dələduzların hədəfi oldu
Aktyor Fərda Xudaverdiyev Rusiyada dələduzların hədəfi olduğunu deyib. xəbər verir ki, aktyor bir neçə il öncə başına gələnləri "İzzət şou"da izləyicilər ilə bölüşüb. Aktyor Elməddin Cəfərovla birlikdə Tumendə