Məşhur türkiyəli aktrisa Sıla Türkoğlu ailə qurmaq qərarına gəlib. Türkiyə mətbuatın aistinadən xəbər verir ki, o, tezliklə sevgilisi Ata Ayyıldız ilə nikah masasına oturacaq. Cütlüyə yaxın mənbəələr bildirib ki, onlar b
Məşhur fenomen saxlanıldı
Türkiyəli tanınmış sosial media fenomeni Enes Batur saxlanılıb. xəbər verir ki, İstanbulda narkotik istintaqı çərçivəsində haqqında həbs qərarı verilən şübhəlilərdən biri olan Enes Batur Türkiyəyə qayıtdıqdan sonra hava limanınd
Vəfa Şərifova yenidən əməliyyat olunacaq
Müğənni Vəfa Şərifova bıçaq altına yatacağını bildirib. xəbər verir ki, sənətçi "İncə səhər" verilişində yenidən burun əməliyyatı etdirəcəyini deyib. Şərifova buna səbəb kimi burnunun formasını bəyənməməsini göstərib:
Gündeş 1 saatlıq konsertdən 850 min qazanıb
Xəbər verdiyimiz kimi, türkiyəli müğənni Ebru Gündeş ərəb musiqi dünyasının ulduzu Assala Nasri ilə birgə Səudiyyə Ərəbistanının Riyad şəhərində konsert proqramı ilə çıxış edib. Türkiyə mətbuatına istinadən xəbər verir ki
Elçin 'Anla' ilə stilini dəyişdi - Audio - Fotolar
Dinləyicilərə ard-arda yeni hitlər təqdim edən müğənni Elçin Cəfərov repertuarına daha bir mahnı əlavə edib. xəbər verir ki, mahnı "Anla" adlanır. Söz və musiqisi Rafael Şabanova aid bəstənin aranjımanı isə Dahi
Məşhur müğənni 12-ci dəfə əməliyyat olundu
Müğənni Murat Dalkılıç 12-ci burun əməliyyatından sonra görüntülənib.   xəbər evrir ki, sənətçi aktrisa sevgilisi Özgü Kaya ilə birlikdə kamera önünə keçib. Sənətçi əməliyyatı görünüşündən çox sağlamlığına görə etdiyini bildiri