"Nar"ın dəstəyi ilə "Breyn Rinq"in yeni mövsümü başlayır
"Nar"ın dəstəyi ilə keçirilən "BreynRinq" bilik yarışının 25-ci mövsümü başlayır. Yeni mövsümdə 13 region və 8universiteti təmsil edən 24 komanda "Nar" kuboku uğrunda mübarizə aparacaq.
Bu mövsümdə ilk dəfə olaraq Xankəndini təmsil edən Qarabağ Universiteti komandasıda yarışda iştirak edəcək. Yarışı hər həftənin bazar günü saat 17:00-da İctimaiTeleviziyada izləmək mümkündür.
Qaydalara görə il ərzində 2 mövsümoyun oynanılır. 1-ci mövsümdə "Nar" Kuboku, 2-ci mövsümdə isə "Bilik" Kubokununsahibi bəlli olur. İlin sonunda isə hər kubokun qalibi, yəni 2 komandaAzərbaycan çempionu titulu uğrunda yarışır.
Qeyd edək ki, elm və təhsilə dəstək"Nar"ın korporativ sosial məsuliyyət strategiyasının əsas istiqamətlərindən biridir. Mobil operatorungerçəkləşdirdiyi digər KSM layihələri haqqında nar.az/projects səhifəsindənməlumat əldə edə bilərsiniz.
Hazırda 2,2 milyon abunəçiyə yüksəkkeyfiyyətlirabitə xidmətləri göstərən "Nar" son 6 ildə Müştəri Loyallığı İndeksinə görəölkədə lider mobil operatordur. Mobil operator müştəriyönümlülük strategiyasınasadiq qalaraq sərfəli qiymət qarşılığında üstün xidmət təqdim edir. / azxeber.com