Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər - "Kristal Abşeron
Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər - "Kristal Abşeron"un "City Garden Narimanov" layihəsində faizsiz kreditlə mənzil sahibi olmaq imkanı!
Bakıda müasir və komfortlu mənzil axtaranlara möhtəşəm xəbər var! Kristal Abşeron "City Garden Narimanov" layihəsi çərçivəsində yüksək keyfiyyətli, təmirli mənzilləri xüsusi şərtlərlə təklif edir. Artıq təmirin son mərhələsində olan mənzillər 30 faiz ilkin ödəniş və  36 ayadək faizsiz kredit şərtləri ilə satışa çıxarılıb. Bu, mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün həm əlverişli, həm də sərfəli bir fürsətdir.
Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər - "City Garden Narimanov" layihəsi şəhərin mərkəzi hissəsində, Nərimanov rayonu ərazisində yerləşir. Ətrafında məktəblər, uşaq bağçaları, ticarət mərkəzləri, əyləncə obyektləri və digər sosial obyektlər mövcuddur. Belə bir strateji yerləşmə sakinlərə həm rahat həyat tərzi, həm də zamana qənaət imkanı təqdim edir.
Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər - Layihənin mənzilləri geniş, işıqlı və funksional planlaşdırması ilə seçilir. Hər bir mənzil ailələrin ehtiyaclarına uyğun olaraq ən xırda detallara qədər düşünülmüşdür. "City Garden Narimanov"da mənzillərin təmirində Almaniyanın "Grohe" və "Hansgrohe" hamam aksesuarları, Amerikanın "Guardian Glass" pəncərə şüşələri, İtaliyanın "Prysmian" yanmayan kabelləri və İtaliyanın "Gewiss" elektrik açarları və aksesuarları kimi keyfiyyətli Avropa brendlərindən istifadə olunur.
Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzillər - "Kristal Abşeron"un "City Garden Narimanov" layihəsi ev sahibi olmaq arzusunda olan hər kəs üçün əlverişli bir fürsətdir. Layihə çərçivəsində təqdim olunan premium təmirli mənzillər yaxın zamanda tam təhvil veriləcək.
Daha ətraflı məlumat üçün "City Garden Narimanov"un satış ofisinə yaxınlaşa və ya çağrı mərkəzi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.