Ombudsmandan ermənilərin Kəlbəcərdə mina yerləşdirməsi ilə bağlı AÇIQLAMA
Ombudsmandan ermənilərin Kəlbəcərdə mina yerləşdirməsi ilə bağlı AÇIQLAMAAzərbaycan Ombudsmanı Səbinə Əliyeva azad edilmiş ərazilərində mövcud olan mina təhlükəsi ilə bağlı açıqlama yayıb.
Sosial     Baxılıb: 699   Tarix: 19 aprel 2022
Fevralın 20-si saat 16:30-da piyadanın vurulması ilə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, Gəndov-Yalama yolunun Xaçmaz rayonu ərazisindən keçən hissəsində rayonun Ləcət kənd sakini 2
Milli Hidrometeorologiya Xidmətinin fevralın 15-i saat 10:00-a olan məlumatına əsasən, gecə saatlarında ölkə ərazisinin bəzi yerlərində yağıntılı hava şəraiti müşahidə olunub. xəbər verir ki, bu barədə Milli Hidrometeorologiy
Azərbaycanın enerji siyasəti qlobal enerji keçidinə istiqamətlənib. Günəş və külək enerjisinə keçid həm ekoloji, həm də iqtisadi baxımdan strateji məsələdir. Azərbaycan kimi enerji ölkəsi üçün bu keçid böyük əhəmiyyət kəs