Puqaçovanın əmlakı müsadirə oluna bilər
Puqaçovanın əmlakı müsadirə oluna bilərKiyevdəki uşaq xəstəxanasına raket düşməsi ilə bağlı "instaqram"da paylaşım edən Alla Puqaçovanın xarici agent kimi tanımaq və əmlakını müsadirə etmək təflif olunub.
azxeber.com Rusiya mətbuatına əsasən xəbər verir ki, bunu Dövlət Dumasının deputatı Aleksey Juravlev RİA Novosti-yə müsahibəsində deyib.
"Puqaçovanın Rusiya Federasiyası Silahlı Qüvvələrini gözdən saldığına və Qərb təbliğatı üçün çalışdığına görə, xarici agent kimi tanınmasının və Rusiya Federasiyasındakı bütün əmlakından məhrum edilməsinin vaxtı çoxdan çatıb. Artıq müvafiq sorğular Ədliyyə Nazirliyinə göndərilib və orada həll olunacaq. Əminəm ki, istintaq istəsə, onun hərəkətlərində Rusiya ordusunu gözdən salan faktlar tapa bilər" deyə deputat bildirib.
Xatırladaq ki, Kiyevdəki uşaq xəstəxanasına raket düşməsi ilə bağlı "instaqram"da paylaşım edən Alla Puqaçova yaralı uşağın fotosunu paylaşaraq "Allah səbir versin, amma hər şeyin bir həddi var" sözlərini yazmışdı.
Şou Biznes     Baxılıb: 443   Tarix: 10 iyul 2024
Aparıcı Zümrüd Bədəlova açıqlaması ilə diqqət çəkib. xəbər verir ki, Zümrüd "Gün ortası" verilişində şou-biznesdə danışmadığı şəxslərdən söz açıb:. "Demişəm, sürpriz edəndə demədən edin ki, təbii olsun. Amm