"Qarabağ" və "Neftçi"nin start heyətləri bəlli oldu
Futbol üzrə Azərbaycan Premyer Liqasının VIII turunda üz-üzə gələcək "Qarabağ" və "Neftçi"nin start heyətləri açıqlanıb.
KONKRET.az-ın məlumatına görə, komandalar meydana aşağıdakı "11-lik"lərlə çıxacaqlar:
"Qarabağ": 1. Şahruddin Məhəmmədəliyev 7. Riçard Almeyda 55. Bədavi Hüseynov 2. Qara Qarayev (k) 13. Bəhlul Mustafazadə 44. Elvin Cəfərquliyev 29. Marko Veşoviç 10. Abdullah Zubir 20. Kadi Borqes 11. Kvabena Ovusu 15. Leandro Andrade
Ehtiyat oyunçular: 23. Luka Quqeşaşvili 89. Amin Ramazanov 5. Maksim Medvedev 19. Filip Ozobiç 30. Abbas Hüseynov 77. Ramil Şeydayev 18. İsmayıl İbrahimli 27. Toral Bayramov 22. Musa Qurbanlı 81. Kevin Medina 8. Marko Yankoviç 6. Julio Romao
"Neftçi": 30. Aqil Məmmədov 8. Emin Mahmudov (k) 14. Eddi İsrafilov 26. Ömər Buludov 6. Voyislav Stankoviç 3. Mamadu Mbodj 5. Kenni Sayef 7. Azər Əliyev 23. Ataa Caber 11. Qodsvey Donyo 24. Yusuf Laval
Ehtiyat oyunçular: 1. İvan Brkiç 93. Rza Cəfərov 17. Rəhman Hacıyev 2. Mert Çelik 21. İsmayıl Zülfüqarlı 20. Vüsal Əsgərov 27. Fərid Yusifli 82. Rüfət Abbasov 78. Elcan Əbilov 4. Solomon Kverkveliya 77. Yeqor Boqomolski 16. Gilyerme Pato
Baş məşqçi: Laurentsiu Regekampf
Qeyd edək ki, bu gün "Azersun Arena"da keçiriləcək qarşılaşma saat 18:00-da başlayacaq.