Azərbaycanda kartdan karta pul köçürmələri sahəsində yeni mərhələ başlayıb. Artıq "card to card" əməliyyatları kart prosesinq sistemi üzərindən deyil, Ani Ödənişlər Sistemi (AÖS) vasitəsilə həyata keçirilir. Azərbayca
Bu Agentliyə yeni qanuni təmsilçisi TƏYİN EDİLDİ
Maliyyə Nazirliyi yanında Dövlət Müəssisələrinin Monitorinqi Agentliyinə yeni qanuni təmsilçisi təyin edilib.  xəbər verir ki, Baxşıyev Fərid Zavur oğlu sözügedən qurumun qanuni təmsilçisi seçilib. Qeyd edək ki, o, bunda
Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyasının (AXCP) Gənclər Komitəsinin sədri Emil Səlim həbs edilib.  "Yeni Sabah"a istinadən xəbər verir ki, bunu AXCP sədrinin müavini Seymur Həzi bildirib. E.Səlimi polis saxlayıb. Yasama
Hindistan şirkəti Azərbaycandan qaz almaq istəyir
Ölkənin ən böyük neft və qaz şirkətlərindən biri olan "Bharat Petroleum" mayeləşdirilmiş qaz (LPG) almaq üçün Azərbaycanın dövlət neft şirkəti ilə danışıqlar aparır. KONKRET.azxəbər verir ki, bunu Hindistan şirkətini
Dəm qazından boğulan İzzət FHN-də çalışırmış
Dünən dəm qazından zəhərlənərək vəfat edən İzzət Cəfərov Fövqəladə Hallar Nazirliyinin Siyəzəndəki şöbəsində çalışırmış. xəbər verir ki, bu barədə mərhumun yaxınları məlumat verib. Bildirilib ki, o, FHN-in Dövlət Yanğında
Şəhid atası vəfat etdi - FOTO
Biləsuvar rayonunda şəhid atası vəfat edib. . Unikal-a istinadən xəbər verir ki, I Qarabağ müharibəsi şəhidi Cəmil Behbudovun atası Həbulla Behbudov dünyasını dəyişib. Mərhum Biləsuvarın şəhər qəbiristanlığında dəfn olunu
Rayonlarda əmək bazarında bir sıra sahələr üzrə kadr çatışmazlığı müşahidə olunur. Azərbaycan Respublikasının Dövlət Statistika Komitəsinin yaydığı məlumata görə, işəgötürənlər xüsusilə texniki ixtisaslar, satış və marketinq
Maşın almaq istəyənlərə bəd xəbər - Apreldən qaydalar dəyişir
Tbilisi avtomobil idxalı ilə bağlı qaydaları sərtləşdirməyə hazırlaşır və bu qərar Azərbaycanın maşın bazarına da təsirsiz ötüşməyəcək. Yeni təşəbbüsə görə, 6 ildən köhnə minik avtomobillərinin ölkəyə gətirilməsi və ilki