Qafqaz Müsəlmanları İdarəsinin (QMİ) sədri, Şeyxülislam Hacı Allahşükür Paşazadə əvvəlki illərdən fərqli olaraq builki Ramazan bayramı namazında iştirak etməyib. xəbər verir ki, Teleqraf-ın məlumatlı mənbələrdən əldə etdiy
Martın son günü üçün hava proqnozu açıqlanıb
Martın 31-də gözlənilən hava şəraiti Bakıda və Abşeron yarımadasında hava şəraitinin dəyişkən buludlu olacağı, arabir tutulacağı, əsasən yağmursuz keçəcəyi gözlənilir. Mülayim cənub-şərq küləyi əsəcək. Bu barədə -a Mill
EBRD Azərbaycandakı cari layihələr portfelini artırdı
Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankının (EBRD) Azərbaycandakı cari kredit portfeli fevralın 28-nə 1,086 milyard avro təşkil edib. -ın banka istinadən verdiyi məlumata görə, bu kredit resursları hesabına 33 layihə maliyyələşdirilib
İftar vaxtı – 29 mart 2025: Ramazanın 29-cu günü
Sabah Ramazan ayının 29-cu günüdür. xəbər verir ki, sabah imsak vaxtı saat 05:02, iftar isə 19:17-dədir. İmsak duası:. "Allahummə ğəşşini fihi bir-rəhməh. Vərzuqni fihit-tovfiqə vəl-isməh. Və təhhir qəlbi min ğəyabihit-tuhməh