Güclü külək bölgələrdə fəsadlar yaradıb
Güclü külək Qax və Zaqatalada bir sıra fəsadlar törədib. APA-ya istinadla xəbər verir ki, bu gün axşam saat 17 radələrindən başlayaraq ölkənin şimal-qərb bölgəsinin Balakən, Zaqatala və Qax rayonları ərazisində bir saat ərazind
Göygöldə AĞIR QƏZA: yaralanan var
Göygöldə yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə Gəncə-Daşkəsən yolunda, Yeni Qızılca kəndi ərazisində qeydə alınıb. "Mercedec" markalı minik maşını idarəetmədən çıxaraq yol kənarındak
Azadlıq Prospektində zəncirvari qəza - FOTO
Azadlıq Prospektində zəncirvari qəza baş verib. xəbər verir ki, 100 nömrəli avtobus 4 avtomobili əzib. Qəza Azadlıq prospekti metrostansiyasının yaxınlığında baş verib. Avtobusun sürücüsü əyləcin işləmədiyini iddia edib
Bərdədə traktorla qoşqunun arasında qalan kişi öldü
Bərdədə bədbəxt hadisə baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, rayonun Ləmbəran kəndinin ərazisində Bərdə şəhər sakini, 1990-cı il təvəllüdlü Telman Elman oğlu Qədirli "Belarus" markalı traktoru təmir edərkən sürətlə
Sabirabadda yeni doğulan körpə səhlənkarlıq nəticəsində öldü
Sabirabad Rayon Mərkəzi Xəstəxanasında yeni doğulan körpə ölüb. KONKRET.azteleqraf-a istinadla xəbər verir ki, hadisə martın 28-də baş verib. Kürdəmir rayonunun Axtaçı Qarabucaq kənd sakini, 2006-cü il təvəllüdlü Xəyalə Nati
Yük avtomobili elektrik cərəyanına toxundu, sürücü öldü
Sumqayıtda 55 yaşlı sürücü bədbəxt hadisə nəticəsində ölüb. Report-a istinadla xəbər verir ki,hadisə Bakı-Quba yolunun "Yaşma bağları" ərazisində qeydə alınıb. Belə ki,1970-ci il təvəllüdlü İldırım Mirməmməd oğl
Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlandı
Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlanıb. KONKRET.azxəbər verir ki, meyit şəhər ərazisində fəaliyyət göstərən restoranların birinin yaxınlığından keçən arxda aşkar edilib. Meyit tibbi ekspertizaya aparılıb. Şəxsiyyəti və ölü
Ağsuda ağır qəza - 8 nəfər xəsarət aldı
Ağsu rayonunda ağır yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -ın "Qafqazinfo"ya istinadən məlumatına görə, hadisə bu gün Ağsu rayon ərazisində olub. İlkin məlumata görə, hadisə zamanı 8 nəfər xəsarət alaraq Ağsu Rayo