"City Garden Narimanov"da qısa müddətdə təhvil veriləcək mənzillər faizsiz kreditlə
Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyirsinizsə, bu xəbər sizin üçündür!. "Kristal Abşeron" "City Garden Narimanov" layihəsində tezliklə təhvil veriləcək premium təmirli mənzillər 36 aya qədə
AccessBank BlueOrchard Fondundan $8 mln kredit cəlb edib
AccessBank, Azərbaycanda dayanıqlı sahibkarlıq mühitinininkişafına sadiqliyini nümayiş etdirərək, son 10 ildə ilk dəfə BlueOrchard BeynəlxalqMaliyyə Fondundan 7 il müddətinə $8 mln məbləğində subordinasiya kreditinin cəlbolunmasın
Qızılın qiyməti tarixi maksimuma çatıb
Qızılın qiyməti tarixi maksimuma çatıb. Bu barədə "Report" "Comex" birjasına istinadla xəbər verir. Belə ki, sarı metalın qiyməti martın 27-də bir unsiya üçün 3 100 dollardan (+1,58 %) yuxarı qalxıb. Eyn
Azər Türk Bankdan müştərilərinə bayram günlərində 5% cashback
Dövlət bankı Azər Türk Bank Novruz və Ramazanbayramları günlərində Google Pay vəApple Pay təmassız ödəniş sistemləri vasitəsilə ölkə daxilində aparılan əməliyyatlar üzrə kampaniya elan edir. Belə ki, 2025-ci il 20 mart tarixində
Pensiya və müavinətlərlə bağlı mühüm məlumat
Son altı ildə 900 minədək pensiya, müavinət və təqaüd proaktiv qaydada təyin edilib. Bu barədə Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi məlumat yayıb. Qeyd olunub ki, 2019-cu ilin əvvəlindən bu ilin martın 1-dək həmi
Range Rover Tur: Qar Fırtınasında Unudulmaz Səyahət
22-23 fevral tarixlərində, güclü qar yağıntısı fonunda, Avtolüks Azərbaycan MMC, Nazar Holdings və Azərbaycan Avtomobil Federasiyası eksklüziv müştərilər üçün Range Rover Experience tədbirini təşkil etdi!. xəbər verir ki
Kərə yağı adı ilə satılan bu məhsullar da satışdan yığışdırılır - Fotolar
Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin həyata keçirdiyi nəzarət tədbirləri çərçivəsində fiziki şəxs İmanverdiyev Elman Sahib oğlu tərəfindən istehsal olunan kərə yağı məhsullarından nümunələr götürülüb. . Agentlikdən "Qafqazinfo"y
AZAL Səmərqəndə uçuşları bərpa edir: biletlər artıq satışdadır
Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı AZAL 1 apreltarixindən etibarən Şərqin nadir incisi olan Özbəkistanın Səmərqənd şəhərinəmüntəzəm uçuşları bərpa edir. Bakı-Səmərqənd-Bakı marşrutu üzrə aviabiletlərartıq satışdadır. Uçuşla
"Brent" neftini qiyməti 71 dolları ötüb
ICE London qitələrarası birjasında keçirilən ticarət əməliyyatlarının gedişində "Brent" neftinin ixracına dair 2025-ci ilin may müqaviləsinin dəyəri 0,75% artaraq 1 barelə görə 71,11 ABŞ dolları təşkil edib. "APA-Economics"i
azerbaycan xeberleri yeni xeberler son xeberler maşın realiti şou cəbhədən son xeber son xəbərlər azərbaycanda en son xeberler