Türkiyə ordusu Azərbaycanın beş rayon və şəhərində - Xəbərlərin 20:00 buraxılışı
Türkiyə ordusu Azərbaycanın beş rayon və şəhərində - Xəbərlərin 20:00 buraxılışı . Baku TV-nin canlı yayımında xəbər vaxtıdır. - Prezident İlham Əliyev Qobustan, İsmayıllı və Balakən rayonlarında bir sıra açılışlar etdi…
Azərbaycan futbolunda biabırçılıq - Baş məşqçini döydülər
AFFA-nın bayrağı altında keçirilən U-17 liqasında xoşagəlməz hadisələr yaşanıb. xəbər verir ki, "Vətən" – "Neftçi" (0:3) matçının ikinci hissəsində hər iki komandanın texniki zonasında əyləşən şəxslə
Azərbaycan İranla memorandum imzaladı
Azərbaycan və İran arasında yeni memorandum imzalanıb. KONKRET.azxəbər verir ki, bu barədə iqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov məlumat verib. "İranın neft naziri Cavad Övci ilə ölkələrimiz arasında iqtisadi münasibətləri
Qəzada ölənlərdən ikisi Azərbaycan vətəndaşıdır - Səfirlik
Dekabrın 18-də Türkiyənin Qars şəhərinin Sarıqamış rayonunda baş verən faciəvi avtobus qəzasında 2-si Azərbaycan vətəndaşı olmaqla 4 nəfər həyatını itirib. xəbər verir ki, bu barədə Azərbaycanın Türkiyədəki Səfirliyi tvite
Rusiya klubu azərbaycanlı futbolçu ilə yollarını ayırdı
"Ufa" əslən azərbaycanlı futbolçusu Azər Əliyevlə yollarını ayırıb. Başqırdıstan təmsilçisinin rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, 26 yaşlı yarımmüdafiəçi ilə müqaviləyə qarşılıqlı razılıq əsasında xitam verilib
Hailey Bieber yalan xəbərlərə görə hüquqi yollara baş vuracaq
Hailey Bieber internetdə onun haqqında yayılan bəzi yalan xəbər və şayiələrdən yorulduğunu deyərək bununla mübarizə yollarını axtardığını açıqlayıb. xarici mətbuata istinadən xəbər verir ki, bu haqda model yaxın çevrəsi il
Nazirlikdən ixtisarlarla bağlı xəbərlərə münasibət
Sahibkarlığın İnkişafı Fondu" (SİF) və "Azərbaycan İnvestisiya Şirkəti" ASC-nin (AİŞ) əməkdaşları ixtisara salınmır və onlar fəaliyyətlərini Azərbaycan Biznesinin İnkişafı Fondunda davam etdirəcəklər. xəbə
QMİ-dən Həcc ziyarətinə uşaq aparmaqla bağlı xəbərlərə MÜNASİBƏT
Hələlik Həcc ziyarətinə uşaq aparmağın qadağan edilməsi ilə bağlı bizə rəsmi bildiriş gəlməyib. Bunu Trend-ə açıqlamasında QMİ Xarici Əlaqələr şöbəsinin müdiri, Həcc elektron sisteminin rəhbəri Vüsal Cahangiri deyib. "Bi
Rusiya XİN: Aksiyaya çağırışla bağlı Bakıdakı "Rus Evi" adından yayılmış xəbərlər feykdir
Rusiya Xarici İşlər Nazirliyi aksiyaya çağırışlarla əlaqədar Bakıdakı "Rus Evi" adından yayılmış xəbərləri feyk adlandırıb. xəbər verir ki, Rusiya XİN bu gün yaydığı açıqlamada "Rus Evi" adından yayılmış
DİN-dən sərhədyanı ərazilərə blok-post qoyulması xəbərlərinə - REAKSİYA
İnternet resurslarda Azərbaycanın Rusiya ilə sərhədyanı rayonlarının ərazisində blok-post qoyulması ilə bağlı məlumatlar yayılıb. DİN-in Mətbuat Xidmətindən -a bildirilib ki, "Sərhəd-Sipər" şərti adı altında sərhədyan
"Dmitri Kiselyovun "Həftənin xəbərləri" proqramı Ermənistanda bağlana bilər" - Mxitar Ayrapetyan
Ermənistanda Dmitri Kiselyovun "Həftənin xəbərləri" proqramı bloklana bilər. . KONKRET.azxəbər verir ki, Ermənistan Respublikasının yüksək texnoloji sənaye naziri Mxitar Ayrapetyan Milli Assambleyada keçirdiyi brifin
Digərləri göstər
xeberler azerbaycan melumatlari 2025, xeberler azerbaycan haqqinda melumat , xeberler azerbaycan xeberleri, xeberler azerbaycan haqqinda ətraflı yenixeber.az saytında öyrənə bilərsiz