Şəkidə 16 yaşlı yeniyetmə bıçaqlandı
Şəkidə 16 yaşlı yeniyetmə bıçaqlanıb. report-a istinadən xəbər verir ki, hadisə Şəki şəhər ərazisində baş verib. Belə ki, 16 yaşlı yeniyetmə şəxsi münasibətlər zəminində aralarında yaranmış mübahisə zamanı bıçaqla həmyaşıdın
Yarım milyonluq avtomobil ilə yol hərəkəti qaydalarını heçə saydı - ANBAAN GÖRÜNTÜLƏR
Sumqayıt şəhərini Saray qəsəbəsi ilə birləşdirən körpüdə avtomobil əks yola çıxaraq yüksək sürətlə hərəkət edib. KONKRET. -a istinadən xəbər verir ki, hadisə axşam saatlarında qeydə alınıb. Belə ki, 10-ZY-100 dövlət qeydiyya
Biləsuvarda film kimi cinayət - İki qadın, iki quzu
Biləsuvarda film kimi cinayət hadisəsi baş verib. qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, hadisənin əsas qəhrəmanı 50 yaşlı fermer Tacəddin Əliyev və onun görüşə çağırdığı iki qadındır. Tacəddin uzun illər kənd təsərrüfat
Gəncədə maşın piyadanı vurdu
Gəncədə piyadanın vurulması ilə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. KONKRET.azxəbər verir ki, hadisə şəhərin Müseyib Bağırov küçəsində qeydə alınıb. Hərəkətdə olan avtomobil yolu qarşı tərəfə keçmək istəyən 1962-c