Nyu-York birjasında qızıl və gümüşün qiyməti artıb. xəbər verir ki, COMEX əmtəə birjasında qızıl fyuçersləri 0.83% dəyər qazanaraq 5073 ABŞ dollarına bərabər olub. COMEX-də gümüşün unsiya üzrə fyuçersləri isə 2.33% bahalaşara
Tovuz rayonunun bəzi ərazilərində qaz təchizatında fasilələr yaranacaq.  xəbər verir ki, bu barədə Şəmkir Rayon Qaz İstismar İdarəsi məlumat yayıb. İdarənin məlumatına görə, Şəmkir Rayon Qaz İstismar İdarəsinin Tovuz xidmə
Dörd bürc ciddi sınaqlarla üzləşəcək
Bəzi bürclər üçün 2026-cı il digərlərinə nisbətən daha çətin keçəcək. xəbər verir ki, astrologiyaya görə, kainat bu dörd bürc üçün səbir, əzmkarlıq və daxili yetkinlik tələb edən xüsusi sınaqlar hazırlayıb. Lakin bütün çətinliklə
son xeberler yeni xeberler azerbaycan xeberleri cəbhədən son durum cəbhədən son xəbər xeberlər son xeberler bugun 2026 azerbaycan