Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlandı
Şəmkirdə arxda kişi meyiti aşkarlanıb. KONKRET.azxəbər verir ki, meyit şəhər ərazisində fəaliyyət göstərən restoranların birinin yaxınlığından keçən arxda aşkar edilib. Meyit tibbi ekspertizaya aparılıb. Şəxsiyyəti və ölü
Qonşusunu bıçaqladı, tutuldu
Göygöldə bıçaqlanma hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, hadisə rayonun Qızılca kəndində qeydə alınıb. Belə ki, 1984-cü il təvəllüdlü N.Əsgərov diz nahiyəsinin və qolununun kəsilmiş yarası ilə xəstəxanaya yerləşdirilib. Dərha
Kürdəmirdə yol qəzasında bir nəfər öldü
Kürdəmirdə ölümlə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. xəbər verir ki, hadisə rayonun Bakı prospektində qeydə alınıb. Belə ki, Ramin Bayramovun idarə etdiyi Canqam markalı avtomobillə eyni istiqamətdə hərəkətdə ola
Azadlıq Prospektində zəncirvari qəza - FOTO
Azadlıq Prospektində zəncirvari qəza baş verib. xəbər verir ki, 100 nömrəli avtobus 4 avtomobili əzib. Qəza Azadlıq prospekti metrostansiyasının yaxınlığında baş verib. Avtobusun sürücüsü əyləcin işləmədiyini iddia edib
Beyləqanda ağır qəza - xəsarət alan var
Beyləqan rayonunda ağır xəsarətlə nəticələnən yol-nəqliyyat hadisəsi baş verib. -a istinadən xəbər verir ki, 2006-cı il təvəllüdlü Bilalov Xəyal Əsgər oğlu avtomobilə idarəetməni itirib. Nəticədə nəqliyyat vasitəsi aşıb
Bakıda həbsdən çıxmış şəxs viski oğurladı və yenidən SAXLANILDI
Bakıda həbsdən çıxmış şəxs viski oğurladığı üçün yenidən saxlanılıb. "Qaynarinfo"ya istinadən xəbər verir ki, 1986-cı ildə Bakı şəhərində anadan olmuş F.G. Novruz bayramı günü içmək üçün Nəsimi rayonunda yerləşə
İranda avtobus aşdı - xeyli sayda ölən və yaralanan var
İranın Kirman əyalətində avtobusun aşması nəticəsində 14 nəfər ölüb. TASNİM-ə istinadən xəbər verir ki, ümumilikdə avtobusda 43 sərnişin olub. Yaralılar xəstəxanaya aparılıb. Onlardan vəziyyətinin ağır olanlar da var. Öl
Azərbaycanın ən yaşlı kişisi vəfat etdi
Azərbaycanın ən yaşlı kişi vətəndaşı Hilal İbrahimov vəfat edib. xəbər verir ki, bu barədə -a onun yaxınları məlumat verib. 1915-ci il təvəllüdlü Hilal İbrahimovun ötən gecə dünyasını dəyişdiyi bildirir. H.İbrahimov ölkəmizi
Cəlilabadda minik avtomobilləri toqquşdu, ölən və xəsarət alan var
Cəlilabad rayonunda iki minik avtomobili toqquşub. report-a istinadən xəbər verir ki, hadisə rayonun Uzuntəpə kəndi ərazisində qeydə alınıb. Qəza zamanı "BMW" markalı minik avtomobili ilə "VAZ 21011" markal