Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər - "City Garden Narimanov
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər - Nərimanovda faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün möhtəşəm fürsət var.
azxeber.com xəbər verir ki, Kristal Abşeronun "City Garden Narimanov" premium yaşayış kompleksi sizə 36 ayadək faizsiz, komissiyasız daxili kredit və ya 20 illik ipoteka kredit şərtləri ilə mənzil sahibi olmaq imkanı yaradır.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər - Metronun "N.Nərimanov" stansiyasına qısa məsafədə yerləşən premium layihə şəhər mərkəzinə yaxın yerləşsə də, sakinlərə sakit və yaşıl bir mühit təqdim edir. 17,3 hektarlıq geniş və yaşıl həyəti, basketbol, futbol və tennis meydançaları, açıq hava kinoteatrları, ticarət və əyləncə mərkəzləri burada sizə rahat və aktiv həyat tərzi vəd edir.
Beynəlxalq mükafata layiq görülən "City Garden Narimanov"da mənzillər yüksək keyfiyyətli materiallarla premium təmirli şəkildə təqdim olunur:
Alman istehsalı Grohe hamam aksesuarları;
İtaliya istehsalı Gewiss elektrik açarları və Prysmian yanmayan kabelləri;
Amerika istehsalı Guardian Glass pəncərə şüşələri və İmmergas kombi sistemi.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər - Təhlükəsizlik və komfortun ön planda tutulduğu premium mənzillər yüksək səviyyəli səs və istilik izolyasiyası ilə təmin olunub – qışda isti, yayda isə sərin mühit sizi gözləyir! Kompleksin 24/7 kamera nəzarət sistemi və ağıllı ev texnologiyaları ilə təchiz olunmuş mənzilləri, sizə müasir həyatın üstünlüklərini təqdim edir.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər - Kompleksdə yalnız lüks və rahatlıq deyil, həm də ekoloji məsuliyyət prinsipləri ön planda tutulur. Kompleks günəş panelləri, tullantıların çeşidlənməsi, yağış sularının toplanması kimi ekoloji həllərə əsaslanaraq inşa edilir.
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər sizin üçün əlverişli şərtlərlə təklif olunur. Faizsiz kreditlə premium mənzil sahibi olmaq istəyənlər üçün bu, əsl fürsətdir!
Tezliklə təhvil veriləcək premium mənzillər -  Mənzillərlə yerində tanış olmaq, nümunə mənzillərə baxmaq və sizi maraqlandıran suallarınıza cavab tapmaq üçün satış ofisinə yaxınlaşın!
Bu fürsəti qaçırmayın – premium həyat artıq əlçatandır!