"Tottenhem" "Qarabağ"la oyunda üçüncü qolu vurdu - Canlı+Yenilənir
UEFA Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin I turunun "Tottenhem" (İngiltərə) – "Qarabağ" oyununda daha bir qol vurulub.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Tottenhem Hotspur" stadionundakı matçın 69-cu dəqiqəsində meydan sahiblərinin heyətində Dominik Solanke fərqlənib – 3:0.
Qeyd edək ki, London təmsilçisi meydanda 10 nəfərlə mübarizə aparır. 7-ci dəqiqədə Radu Drequşin qırmızı vərəqə ilə cəzalanıb. 58-ci dəqiqədə isə "Qarabağ"ın heyətində Toral Bayramov penalti zərbəsindən yararlana bilməyib.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Tottenhem Hotspur" stadionundakı matçın 53-cü dəqiqəsində Pap Matar Sarr fərqlənib – 2:0.
Qeyd edək ki, London təmsilçisi meydanda 10 nəfərlə mübarizə aparır. 7-ci dəqiqədə Radu Drequşin qırmızı vərəqə ilə cəzalanıb.
UEFA Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin I turunun "Tottenhem" (İngiltərə) – "Qarabağ" oyununda ikinci hissə başlayıb.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Tottenhem Hotspur" stadionundakı matçın 12-ci dəqiqəsində meydan sahiblərinin heyətində Brennan Conson fərqlənib.
UEFA Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin I turunun "Tottenhem" (İngiltərə) – "Qarabağ" oyununda ilk hissə başa çatıb.
UEFA Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin I turunun "Tottenhem" (İngiltərə) – "Qarabağ" oyununda hesab açılıb.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Tottenhem Hotspur" stadionunda davam edən matçın 12-ci dəqiqəsində meydan sahibləri Brennan Consonla fərqlənib.
UEFA Avropa Liqasının Liqa mərhələsinin I turunun "Tottenhem" (İngiltərə) – "Qarabağ" oyununda meydan sahiblərinin futbolçusu qırmızı vərəqə ilə cəzalanıb.
KONKRET.azxəbər verir ki, "Tottenhem Hotspur" stadionunda davam edən qarşılaşmanın 7-ci dəqiqəsində Radu Drequşin Juninyoya qarşı kobud oyuna görə meydandan qovulub.
Matçı fransalı baş hakim Villi Delajo idarə edir.
Qeyd edək ki, görüş tıxac səbəbindən 35 dəqiqə gec başlayıb.
"Qarabağ" Avropa Liqasının Liqa mərhələsində mübarizəyə başlayır.
KONKRET.azxəbər verir ki, Ağdam təmsilçisi yeni formatda keçirilən yarışda bu gün ilk oyununa çıxacaq.
Qurban Qurbanovun komandası Londonda "Tottenhem"lə qarşılaşacaq.
Görüş Bakı vaxtı ilə saat 23:00-da başlanacaq.
23:00. "Tottenhem" – "Qarabağ"
London, "Tottenhem Hotspur" stadionu
Baş hakim: Villi Delajo, (Fransa)
Komandaların start heyətlər açıqlanıb:
"Tottenhem": 1. G.Vicario, 2. L. Bergval, 8. Bissouma, 33. Davies, 6. Dragusin, 11. A. Qrey, 22. B. Conson, 29. P.M.Sarr, 19. D. Solanke, 7. Son Heung-Min (k), 37. Van de Ven
"Qarabağ": 99. Mateuş Koxalski, 2. Mateus Silva, 55. Bədavi Hüseynov (k), 13. Bəhlul Mustafazadə, 44. Elvin Cəfərquliyev, 6. Julio Romao, 7. Yassin Benzia, 66. Patrik Andrade, 10. Abdullah Zubir (k), 27. Toral Bayramov, 18. Juninyo
Matç başladı.