Unibank "Biznesiniz üçün sərfəli Novruz təklifi" kampaniyası keçirir
Unibank Aprelin 30-dək UPOSterminalı quraşdıran yeni biznes müştəriləri üçün Unibank biznes kartı pulsuzolacaq. Kampaniyadan fiziki və hüquqi şəxs olan bütün sahibkarlar faydalana biləcəklər.
"Unibank" biznes kartı sahibi olmaq, qəbul edilən vəsaitin daha qısa müddətə köçürülməsi vəkartda olan vəsaiti dərhal istifadə etmək və nağdlaşdırmaq imkanı yaradır.
Qeyd edək ki, UPOS ödənişlərimobil telefon vasitəsilə qəbul etmək üçün yaradılan POS-terminal xidmətidir.
∙ Əlavə POS-terminalcihazına ehtiyac yoxdur;
∙ 7/24 onlayn şəkildəqoşulma imkanı;
∙ Asanlıqla daşına bilənmobil cihazlardan istifadə edirsiniz;
∙ Xidmət haqqı və aylıqödəniş tələb olunmur.
UPOS xidməti biznessahiblərinə Dövlət Vergi Xidmətinin nağdsız ödəniş tələblərinə tam uyğunluqimkanı yaratmaqla, istənilən bankkartı ilə ödəniş qəbul etməkimkanı və sahibkarlar üçün vəsaitlərə sürətli çıxış və gecikmələrin aradanqaldırılmasını mümkün edir. .
UPOS-a qoşulmaq çoxasandır. Xidmətə istənilən vaxt qoşula bilərsiniz. Telefonunuzdakı UBank Biznesmobil əlavəsinə daxil olaraq, "UPOS" bölümündə ümumi məlumatları daxil edib, ödənişləriqəbul edəcəyiniz hesabı seçirsiniz. Elektron müqaviləni imzaladıqdan sonrasorğu tamamlanır və bankın təsdiqinin ardınca ödənişləri istər öz mobilcihazınızdan, istərsə də seçiminizə uyğun digər əməkdaşlarınızın mobilcihazlarından qəbul edə biləcəksiniz.
Elə indi UBank Biznesyükləyin və UPOS-a qoşulun ().